Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Pedagog

Beata Stefańska
gabinet nr 204a

Godziny pracy:
poniedziałek: 10-15
wtorek: 12-17
środa: 10-14
czwartek: 9-14
piątek: 10-13

Psycholog

Natalia Muszyńska
gabinet nr 234

Godziny pracy:
środa: 12:00-13:00, 14:30-17:00
piątek: 8:00-10:00

WAŻNE INFORMACJE ADRESY I TELEFONY PORADY


Aktualności

Pedagog szkolny zaprasza

Drogi nasz Uczniu „Dwunastki” zwróć się do pedagoga szkolnego gdy: jesteś osamotniony, czujesz, ze nikt Ciebie nie rozumie, jest Ci źle, niełatwo Ci porozumieć się z rówieśnikami, rodzicami, nauczycielem, masz trudności z nauką, masz problemy osobiste, rodzinne, potrzebujesz pomocy, chciałbyś porozmawiać, nie wiesz co robić, masz dobre pomysły i chcesz się nimi podzielić, czujesz, że chciałbyś o coś zapytać …. Nie ma takiego problemu, którego nie da […]

SP 12 w mediach

       Po miesiącach izolacji na nowo uczymy się współdziałać w społeczeństwie. Budowania relacji znów muszą się uczyć dzieci po powrocie do szkoły. „Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 12 znaleźli doskonały sposób na powrót do szkolnej rzeczywistości” – tak o nas piszą dziennikarze łódzkich mediów. Chodzi o Tydzień zdrowia psychicznego w naszej szkole,  który obchodziliśmy pod hasłem „Od pozytywnych emocji do pozytywnych relacji”. Kręcił się wesoło i aktywnie, codziennie […]

Relacja filmowa – 12 na przekór pandemii

Zgodnie z obietnicą przekazujemy relację filmową z naszego ostatniego eventu. Tak się bawiliśmy całą 12 na przekór pandemii. Miłego oglądania.

Dwunastka na przekór pandemii

     W czwartek 7 października w związku z tygodniem zdrowia psychicznego odbył się w naszej szkole taneczny EVENT. Wydarzenie było bardzo krótkie, ale jednocześnie pełne pozytywnych  emocji.  Chcieliśmy pokazać, że czasami wystarczy kilka minut aby poprawić sobie nastrój.  Sadząc po uśmiechach na twarzach  uczniów i nauczycieli, zadanie zostało wykonane na szóstkę. Receptą na poprawę humoru był taniec na świeżym powietrzu. Makarena lub Belgijka w naszym wykonaniu […]

Jabłka z uśmiechem

     Tydzień Zdrowia Psychicznego w SP12 pełen różnych działań i atrakcji jeszcze trwa. Tematem zdrowia, pozytywnych emocji i pozytywnych relacji chcemy zainteresować innych; dlatego staramy się też wyjść na zewnątrz, do środowiska lokalnego. Częstujemy mieszkańców osiedla Łódź-Widzew jabłkami ozdobionymi uśmiechem i miłą karteczką z życzeniami zdrowia i pomyślności. Rozmawiamy z mieszkańcami nie tylko o zdrowiu psychicznym, o dobrym samopoczuciu i optymistycznym nastawieniu do życia, ale też o potrzebie […]

Tydzień zdrowia psychicznego

  Motto: „Od pozytywnych emocji do pozytywnych relacji” Niech to będzie czas samych pozytywnych emocji i  czas pozytywnych relacji – w każdej klasie, dla każdego Ucznia, dla Rodziców, dla wszystkich. Cele: – wspomaganie dzieci, młodzieży i rodziców po pandemii w zakresie  zdrowia psychicznego, – zwiększanie świadomości uczniów i rodziców na temat zdrowia psychicznego, – rozwijanie  postaw prozdrowotnych i  prospołecznych, – integracja społeczności szkolnej, […]

Strona: