Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Pedagog

Beata Stefańska
gabinet nr 204a

Godziny pracy:
poniedziałek: 10-15
wtorek: 12-17
środa: 10-14
czwartek: 10-14
piątek: 9-13

Psycholog

Anna Zielińska
gabinet nr 234

Godziny pracy:
poniedziałek 9:00-13:00
wtorek 13:00-17:30
czwartek: 13:00-17:30

WAŻNE INFORMACJE ADRESY I TELEFONY PORADY


Aktualności

Dziecięcy Telefon Zaufania

800 12 12 12 nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież otrzymają wsparcie psychologiczne. Wsparcie dzieci i młodzieży przeżywających lęki, napięcia emocjonalne, kłopoty i trudności wpływające na zdrowie psychiczne. Telefon i czat internetowy czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość. W naszej szkole codziennie dyżuruje pedagog szkolny Beata Stefańska – zadzwoń […]

Gwiazdkowe marzenia

     Ktoś zadał sobie trud dla innych, poświęcił swój czas i swoje fundusze. To jest naprawdę niezwykle szlachetne i piękne. Z radością przekazujemy wiadomość, że Fundacja „SŁONIE NA BALKONIE” spełnia gwiazdkowe marzenia dzieciom – szczególnie tym, które tego potrzebują najbardziej. I właśnie dlatego niektórzy uczniowie zostali obdarowani miłymi upominkami, dokładnie jakie chcieli i jakie sobie wymarzyli. To jest niesamowity i bardzo miły gest ze strony […]

W Nowym Roku …

W Nowym Roku 2022: radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody ducha w każdej godzinie, powodzenia każdego dnia i szczęścia przez cały rok!

Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.

  „Święta to nie tylko stół i ozdoby, a ludzie z ich uśmiechami i ciepłymi spojrzeniami. Ludzie są w święta najważniejsi” (Sylwia Trojanowska „Wigilijna przystań”)

Pozytywne emocje i relacje to energia i moc, które zmieniają świat na lepszy!

         „Nie ma ważniejszego zadania na świecie, jak bycie miłym i pełnym uroku. Krzewić radość dookoła siebie, promieniować szczęściem wokół, rozlewać jasność na ciemnych drogach życia… Czyż nie jest to największa zasługa dla innych?” /W. Hugo/

Podziękowania

Naszym Rodzicom i Uczniom składamy serdeczne PODZIĘKOWANIA za udaną Świąteczną Akcję Charytatywną, która była zorganizowana pod nazwą UŚMIECH NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA.               Zebrane dary zostały spakowane przez uczniów ze Szkolnego Koła PCK do kilkudziesięciu paczek i przekazane do PCK w Łodzi na rzecz dzieci potrzebujących wsparcia (podopiecznych PCK). Wpłynęło całe mnóstwo łakoci, smakołyków świątecznych  i innych potrzebnych artykułów kosmetycznych oraz higienicznych. […]

Strona: