Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Pedagog

Beata Stefańska
gabinet nr 204a

Godziny pracy:
poniedziałek: 10-15
wtorek: 12-17
środa: 10-14
czwartek: 9-14
piątek: 10-13

Psycholog

Natalia Muszyńska
gabinet nr 234

Godziny pracy:
środa: 12:00-13:00, 14:30-17:00
piątek: 8:00-10:00

WAŻNE INFORMACJE ADRESY I TELEFONY PORADY


Aktualności

Gwiazdkowe marzenia

     Ktoś zadał sobie trud dla innych, poświęcił swój czas i swoje fundusze. To jest naprawdę niezwykle szlachetne i piękne. Z radością przekazujemy wiadomość, że Fundacja „SŁONIE NA BALKONIE” spełnia gwiazdkowe marzenia dzieciom – szczególnie tym, które tego potrzebują najbardziej. I właśnie dlatego niektórzy uczniowie zostali obdarowani miłymi upominkami, dokładnie jakie chcieli i jakie sobie wymarzyli. To jest niesamowity i bardzo miły gest ze strony […]

Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.

  „Święta to nie tylko stół i ozdoby, a ludzie z ich uśmiechami i ciepłymi spojrzeniami. Ludzie są w święta najważniejsi” (Sylwia Trojanowska „Wigilijna przystań”)

Pozytywne emocje i relacje to energia i moc, które zmieniają świat na lepszy!

         „Nie ma ważniejszego zadania na świecie, jak bycie miłym i pełnym uroku. Krzewić radość dookoła siebie, promieniować szczęściem wokół, rozlewać jasność na ciemnych drogach życia… Czyż nie jest to największa zasługa dla innych?” /W. Hugo/

Podziękowania

Naszym Rodzicom i Uczniom składamy serdeczne PODZIĘKOWANIA za udaną Świąteczną Akcję Charytatywną, która była zorganizowana pod nazwą UŚMIECH NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA.               Zebrane dary zostały spakowane przez uczniów ze Szkolnego Koła PCK do kilkudziesięciu paczek i przekazane do PCK w Łodzi na rzecz dzieci potrzebujących wsparcia (podopiecznych PCK). Wpłynęło całe mnóstwo łakoci, smakołyków świątecznych  i innych potrzebnych artykułów kosmetycznych oraz higienicznych. […]

Pedagog szkolny zaprasza

     Drogi nasz Uczniu „Dwunastki” zwróć się do pedagoga szkolnego gdy: jesteś osamotniony, czujesz, ze nikt Ciebie nie rozumie, jest Ci źle, niełatwo Ci porozumieć się z rówieśnikami, rodzicami, nauczycielem, masz trudności z nauką, masz problemy osobiste, rodzinne, potrzebujesz pomocy, chciałbyś porozmawiać, nie wiesz co robić, masz dobre pomysły i chcesz się nimi podzielić, czujesz, że chciałbyś o coś zapytać …. Nie ma takiego […]

SP 12 w mediach

       Po miesiącach izolacji na nowo uczymy się współdziałać w społeczeństwie. Budowania relacji znów muszą się uczyć dzieci po powrocie do szkoły. „Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 12 znaleźli doskonały sposób na powrót do szkolnej rzeczywistości” – tak o nas piszą dziennikarze łódzkich mediów. Chodzi o Tydzień zdrowia psychicznego w naszej szkole, który obchodziliśmy pod hasłem „Od pozytywnych emocji do pozytywnych relacji”. Kręcił się wesoło i aktywnie, codziennie […]

Strona: