Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Pedagog

Beata Stefańska
gabinet nr 204a

Godziny pracy:
poniedziałek: 10-15
wtorek: 12-17
środa: 10-14
czwartek: 10-14
piątek: 9-13

Psycholog

Anna Zielińska
gabinet nr 234

Godziny pracy:
poniedziałek 9:00-13:00
wtorek 13:00-17:30
czwartek: 13:00-17:30

WAŻNE INFORMACJE ADRESY I TELEFONY PORADY


Aktualności

Infolinie świadczące pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży w kryzysie

Dzień Dobry, poniżej podajemy numery całodobowych infolinii, gdzie można uzyskać specjalistyczne i kompleksowe wsparcie jeśli chodzi o pomoc psychologiczną.  Mogą dzwonić dzieci, młodzież, rodzice, nauczyciele. Pomoc udzielana jest bezpłatnie. 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę” 800 100 100 – telefon zaufania dla rodziców i nauczycieli w sprawie bezpieczeństwa dzieci 800 12 12 […]

Całodobowa infolinia pomocowa dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

Szanowni Państwo i Drodzy Uczniowie, poniżej trzy pomocowe numery telefoniczne w sytuacjach kryzysowych dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców, pod którymi można uzyskać profesjonalną pomoc psychologów. z poważaniem, Beata Stefańska – pedagog szkolny ******************************************** 1. Telefon zaufania – bezpłatny numer: 800 12 12 12, pod którym dzieci i młodzi ludzie mogą otrzymać wsparcie psychologiczne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Pod ten numer mogą też dzwonić […]

DZIEŃ DZIECKA – DZIEŃ MAMY – WIĘC RAZEM PRZECZYTAMY :)

 DLA  DZIECI MAŁYCH, DUŻYCH  I DLA MAM –  BUKIECIK BARDZO DOBRYCH SŁÓW 🙂 🙂 🙂 MAMA Zawsze wspiera, wzmacnia i „dodaje skrzydeł”. Wie, że Jesteś bezcennym darem. Pomaga Ci odkryć Twoją niepowtarzalność. Czyni Twoje życie łatwiejszym. Obdarza bezgraniczną czułością i miłością. Wczuwa się w Twoją sytuację. Znajduje rozwiązanie i wyjście, kiedy trzeba. Pomaga Ci dostrzec, jaki Jesteś wspaniały/wspaniała. Znajduje czas tylko dla Ciebie. Jest dumna, […]

Jak wspierać nastolatka część 2

Dobre praktyki dla Rodziców PRYWATNOŚĆ Pamiętaj, że podobnie jak Ty, Twój nastolatek ma prawo do prywatności. Daj mu przestrzeń, szanuj niezależność i intymność. Jeśli nie ma wyjątkowo ważnych powodów, nie przeszukuj jego rzeczy, nie sprawdzaj maili, itp.   USAMODZIELNIANIE Proporcjonalnie do dojrzałości dziecka, pozwól mu decydować w sprawach, które jego dotyczą. Nie da się nauczyć samodzielności przez wymaganie jedynie posłuszeństwa. Unikaj nadopiekuńczości i przesadnej kontroli. Nie wymuszaj na dziecku, aby realizowało […]

Można zadbać o  pracę mózgu u dzieci  i młodzieży uczącej się

Mózg to najważniejszy narząd w naszym ciele. Profilaktyka jest tu bardzo istotna, a wśród niej właściwe odżywianie, czyli dieta odpowiednia dla mózgu (szczególnieu dzieci i młodzieży rozwijającej się i przy dużym wysiłku intelektualnym). Ważne jest, aby cały organizm miał jak najlepsze składniki do budowy nie tylko mózgu,  też innych własnych  komórek, tkanek, struktur, płynów. Jakie pokarmy spożywać, aby mieć zdrowy i sprawnie działający mózg? Potrzebna […]

PODZIĘKOWANIE OD PCK

Pani pedagog i Opiekun Szkolnego koła PCK w SP 12  Beata Stefańska  odebrała podziękowanie dla naszej szkoły od dyrektora Łódzkiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża. Podziękowanie za współpracę, aktywne uczestnictwo w projektach PCK oraz wspieranie działań w duchu Czerwonego Krzyża. Podziękowanie za akcje i zbiórki charytatywne, a także za wspólne krzewienie idei wolontariatu i pomagania osobom potrzebującym.

Strona: