Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Pedagog

Beata Stefańska
gabinet nr 204a

Godziny pracy:
poniedziałek: 10-15
wtorek: 12-17
środa: 10-14
czwartek: 10-14
piątek: 9-13

Psycholog

Anna Zielińska
gabinet nr 234

Godziny pracy:
poniedziałek 9:00-13:00
wtorek 13:00-17:30
czwartek: 13:00-17:30

WAŻNE INFORMACJE ADRESY I TELEFONY PORADY


Aktualności

Weź te postanowienia noworoczne, a przekonasz się, że to będzie bardzo szczęśliwy rok! 

Weź te postanowienia noworoczne, po jednym na każdy miesiąc i wprowadź je w życie, zapomnisz o depresji i  przekonasz się, że to będzie bardzo szczęśliwy rok!  Wleć w ten nowy rok z nową energią i rozwiń skrzydła. Dając – otrzymujesz, dziękując – dostajesz. Nie oglądaj się za tym, co minęło, podążaj do przodu, choćby to były małe kroczki. Ciesz się każdym dniem, uśmiechaj się (pomyślność nie lubi ponuraków). Nikt niczego nie poda na tacy, […]

Dyżury w SP 12 pedagoga z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 4 w roku szk. 2022/2023

Dyżury w SP 12 pani Ewy Krystek – pedagoga z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 4 w roku szk. 2022/2023. Zawsze w czwartki w godz. 9 – 12, gab. 204a.

Nasz Szkolny Dzień Zdrowia Psychicznego w SP 12 – 10 października

10 października, w naszej szkole – Szkolny Dzień Zdrowia Psychicznego pod hasłem: „Zainteresowania i pasje – mój sposób na zdrowie psychiczne” promocja zdrowia psychicznego uczniów, promocja wśród dzieci i młodzieży postawy aktywności, które sprzyjają dobremu samopoczuciu, zachęcanie uczniów, rodziców i nauczycieli do czynnego zainteresowania się tematem zdrowia psychicznego, odkrywanie przez uczniów swoich zainteresowań, hobby oraz aktywnego i twórczego spędzania  wolnego czasu.   W programie: konkurs plastyczny dla […]

Dziecięcy Telefon Zaufania

800 12 12 12 nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież otrzymają wsparcie psychologiczne. Wsparcie dzieci i młodzieży przeżywających lęki, napięcia emocjonalne, kłopoty i trudności wpływające na zdrowie psychiczne. Telefon i czat internetowy czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość. W naszej szkole codziennie dyżuruje pedagog szkolny Beata Stefańska – zadzwoń […]

Gwiazdkowe marzenia

     Ktoś zadał sobie trud dla innych, poświęcił swój czas i swoje fundusze. To jest naprawdę niezwykle szlachetne i piękne. Z radością przekazujemy wiadomość, że Fundacja „SŁONIE NA BALKONIE” spełnia gwiazdkowe marzenia dzieciom – szczególnie tym, które tego potrzebują najbardziej. I właśnie dlatego niektórzy uczniowie zostali obdarowani miłymi upominkami, dokładnie jakie chcieli i jakie sobie wymarzyli. To jest niesamowity i bardzo miły gest ze strony […]

W Nowym Roku …

W Nowym Roku 2022: radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody ducha w każdej godzinie, powodzenia każdego dnia i szczęścia przez cały rok!

Strona: