Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Pedagog

Beata Stefańska
gabinet nr 204a

Godziny pracy:
poniedziałek: 10:00-15:00
wtorek: 12:00-17:00
środa: 10:00-15:00
czwartek: 10:00-14:00
piątek: 9:00-12:00

Pedagog specjalny

Dagmara Urbaniak
gabinet nr 238

Godziny pracy:
poniedziałek: 14:05-14:50
wtorek: 12:05-12:50
środa: 12:05-12:50
czwartek: 9:10-9:55, 10:05-10:50
piątek: 12:05-12:50, 13:10-13:55

Psycholog

Martyna Czerwińska
gabinet nr 234

Godziny pracy:
poniedziałek 13:10-16:30
wtorek 11:15-17:00

WAŻNE INFORMACJE ADRESY I TELEFONY PORADY


Aktualności

ŚMIECH – POTĘŻNY ŚRODEK PRZECIWKO STRESOWI:)

Śmiech – potężny środek przeciwko stresowi. Śmiech  – to zdrowie, dlatego trzeba znaleźć czas i okazję do wspólnego śmiechu. Śmiech – to  zapobieganie depresji młodzieńczej. Poczucie humoru według g. Hegla to przejaw najwyższej inteligencji. Rozwijanie dowcipu to otwartość na mądrość i pogodę ducha. Ogólnie w społeczeństwie coraz bardziej widoczny jest niedostatek wesołości. Poczucie humoru pełni  istotną rolę w  psychicznym funkcjonowaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, […]

Turnusy terapeutyczne dla dzieci i młodzieży!!!

W imieniu Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Przystań przy ul. Mielczarskiego 35, w Łodzi z którym współpracuje nasza szkoła, pragnę poinformować o możliwości wzięciu udziału w wakacyjnych turnusach terapeutycznych.  Prowadzone będą w ramach Młodzieżowego Oddziału Dziennego w siedzibie Centrum. Ponadto dzieci w zakresie uczestnictwa mogą uzyskać wsparcie psychologiczne, nawiązać kontakty z innymi dziećmi i mile spędzić czas. Rodzice skorzystać mogą ze wsparcia specjalistów. Centrum Przystań,  dysponuje […]

Pozytywne rodzicielstwo część 2. Być dobrym rodzicem

Być dobrym rodzicem. Wychowywanie dziecka jest zadaniem niezwykle trudnym, nie dziwi więc to, że czasami także rodzic potrzebuje pomocy. Pojawiają się wątpliwości i pytania: Czy jako rodzic postępuję dobrze? Czy popełniam błędy? Czy w zachowaniu dziecka występują zmiany? Czy moje dziecko chce coś mi powiedzieć? Pytania te są dowodem na to, że zależy nam na osiągnięciu rodzicielstwa na najwyższym poziomie. Najprostszą metodą uzyskania odpowiedzi na te pytania jest zaangażowanie się w życie dziecka. […]

Pozytywne rodzicielstwo

Pozytywne rodzicielstwo Istnieje kilka podstawowych zasad, dzięki którym rodzice mogą lepiej wykorzystać relacje z dziećmi i zasłużyć na miano rodziców pozytywnych. Dzieci muszą czuć się bezpieczne, kochane i doceniane. Pozwala im to nabrać pewności siebie i poznać swoją wartość. Jeśli dziecko postępuje właściwie, powiedz mu to! Pochwały spowodują, że dziecko będzie chciało słyszeć je ponownie, a ponadto  staną się impulsem do dalszego pozytywnego działania. Jeśli zajdzie taka potrzeba, […]

ABY WSZYSTKIM BYŁO LEPIEJ😊 – MĄDRE MYŚLI NA NOWY ROK

ABY WSZYSTKIM BYŁO LEPIEJ😊- MĄDRE MYŚLI NA NOWY ROK. Znoś cierpliwie codzienną harówkę, aby innym ludziom utorować drogę do szczęścia. Milcz, kiedy zauważysz błąd, by nie poniżyć tego, kto go popełnił. Nie denerwuj się, gdy ludzie narzekają na Ciebie. Radośnie udzielaj pochwały temu, kto postępuje dobrze. Udzielaj pomocy tym, którzy są w potrzebie. Mocno uściśnij dłoń zasmuconego, by odczuł wspierające ciepło. Serdecznie pozdrawiaj skromnych. Okazuj sympatię tym, […]

Καλά Χριστούγεννα!!! Apostolas Loukas Protipo Kentro 🌲🙂

Skrzaty donoszą, że jesteśmy na językach poza granicami naszego kraju. Nasza placówka podjęła współpracę ze Stowarzyszeniem dla osób i dzieci niepełnosprawnych na Cyprze. W świątecznym nastroju wszyscy nasi pracownicy, także Ci nie uwiecznieni na zdjęciach, uczniowie, ale również nasza cudowna dyrekcja wyrazili chęć przesłania świątecznych życzeń, z czego pragnę w imieniu Stworzyszenia serdecznie podziękować. Życzenia powędrowały już w świat, a karteczki świąteczne niebawem dolecą do podopiecznych na Cyprze, tak jak specjalnie wykonany […]

Strona: