Jadłospis
| Data | Dzień tygodnia | Zestaw dań |
| 8.06.2025 | poniedziałek | – brokułowa z ziemniakami – filet z kurczaka po chińsku, warzywa, ryż, kompot/woda Alergeny: gluten, mleko, seler |
| 9.06.2025 | wtorek | – pomidorowa z makaronem – kotlet z ciecierzycy, ziemniaki, marchew z masłem gotowana, kompot/woda Alergeny: gluten, seler, mleko, jajko |
| 10.06.2026 | środa | – kapuśniak z młodej kapusty z ziemniakami – karczek duszony, kasza wiejska, surówka z sałaty i rzodkiewki, kompot/woda Alergeny: gluten, seler, mleko |
| 11.06.2026 | czwartek | – pieczarkowa z makaronem – bigos, ziemniaki z koprem, kompot/woda Alergeny: gluten, seler, mleko |
| 12.06.2026 | piątek | – barszcz ukraiński – pierogi z serem, surówka z selera, kompot/woda Alergeny: gluten, seler, mleko, jajko |
Abonament
Osoby chętne do korzystania z obiadów zobowiązane są podpisać umowę.
Umowa o korzystanie z obiadów w roku szkolnym 2024/2025
Na tej podstawie wydawane będą abonamenty obiadowe na wrzesień.
W kolejnych miesiącach abonamenty zapisanym dzieciom wydawać będą wychowawcy.
Opłaty za korzystanie z wyżywienia będą pobierane z dołu, tzn. do 15 dnia miesiąca
następującego po miesiącu, którego dotyczy opłata (np. za wrzesień opłata
pomniejszona o odpisy z tego miesiąca będzie pobierana w październiku).
Następnie do 6 dnia każdego miesiąca informacja o należnej do zapłaty kwocie
będzie podawana Państwu przez wychowawców poszczególnych klas.
Proszę nie wpłacać pełnej kwoty, lecz czekać na wiadomość od nauczycieli
i wpłacać podaną przez nich kwotę, pomniejszoną już o odpisy z poprzednich miesięcy.
Opłaty należy dokonywać na konto:
Przedszkole Miejskie Nr 218, Łódź, Jurczyńskiego 1/3
74 1240 1037 1111 0011 0912 5384
W tytule przelewu należy podać:
– nazwa jednostki-SP12
– imię i nazwisko dziecka
– klasa
– opłata za miesiąc
(np. SP12, Jan Kowalski, klasa 3b, opłata za wrzesień 2024).
Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić najpóźniej do godziny 9:00
osobiście w sekretariacie SP12 lub pod telefonem 42 672 94 27.
Na tej podstawie będą robione odpisy i pomniejszona kwota do zapłaty.
Rezygnacja z korzystania z obiadów wymaga formy pisemnej i nastąpi od następnego miesiąca.
Druki umów można pobierać w kasie lub na stronie internetowej Szkoły.
Wypełnione druki (2 egzemplarze) należy dostarczyć do kasy.