ZIMA W MIEŚCIE
Półkolonie 02.02-06.02.2026r.

Drodzy Rodzice!
W Szkole Podstawowej nr 12 odbędą się półkolonie zimowe dla uczniów z klas I – V.
Zajęcia będą odbywały się w godzinach 07.00 – 17.00 w dwóch grupach piętnastoosobowych, na terenie szkoły i na pobliskich obiektach sportowych.
Ramowy rozkład dnia na półkoloniach zimowych w Szkole Podstawowej nr 12 w Łodzi
Godz. 7.00 – 8.30 – zbiórka dzieci, sprawdzenie listy obecności, zajęcia opiekuńcze;
Godz. 8.30 – 9.00 – śniadanie;
Godz. 9.00 – 13.00 – zajęcia w grupach (wg programu i planów dziennych);
Godz. 13.00 – 13.30 – obiad ;
Godz. 13.30 – 15.00 – zajęcia w grupach;
Godz. 15.00 – podwieczorek;
Godz. 15.30 – 17.00 – zajęcia w grupach, odbiór dzieci przez rodziców .
Szczegółowy plan pracy
Poniedziałek 02 II – Warsztaty „Robimy breloczki pieski”
Wtorek 03 II – Sala Zabaw „Hopa Lupa” skarpety antypoślizgowe, strój na przebranie
Środa 04 II – Kino Silver screen film pt. “Miss Moxy. Kocia ekipa”
Czwartek 05 II – Warsztaty „Robimy przypinki i magnesy”
Piątek 06 II – Warsztaty w pizzerii „Stacja Widzew Łódź”
WARUNKI LOKALOWE I SPRZĘTOWE
Kierownik półkolonii
Dorota Nita

26 stycznia przy kawce i herbatce w naszej klasie zasiadły najcudowniejsze osoby, które towarzyszą nam w codziennym życiu – wspierają, dzielą się swoją mądrością, uczą, rozpieszczają i zawsze potrafią wywołać uśmiech. To dla nich z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy wiersze, piosenki oraz inscenizacje znanych bajek w adaptacji Wandy Chotomskiej. W solowym pokazie gimnastycznym wystąpiła Oliwka:) Nasz pełen energii i humoru występ wprawił wszystkich w doskonały nastrój. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność i wspólne radosne świętowanie!
| Drodzy goście z lewej, z prawej. Dziś serdecznie was witamy. W naszej szkolnej telewizji program nasz rozpoczynamy. |
Zwłaszcza dla was jest ten program, a więc miejcie nas na oku, Bowiem dzisiaj wybieramy babcię i dziadziusia roku! |
W telewizji GUCIO
Dziś nie lada gratka.
Mamy dobranockę
dla babci i dziadka.
![]()
Uczniowie klas pierwszych brali udział w zimowych zajęciach „ART-Kropki”, podczas których powstały prawdziwie kreatywne bałwany z papieru z niszczarki. Nasz czas podczas tworzenia prac był urozmaicony zabawą ze sztucznym papierowym puchem, który samoistnie rozprzestrzeniał się po całej naszej pracowni:-). Zadanie było dla Świetliczków dość wymagające, szczególnie dokładne wyklejenie bałwanków, ich udekorowanie i wykończenie.
Zajęcia ART-Kropki to zajęcia kształtujące nie tylko nasze umiejętności plastyczne, ale i cierpliwość, dokładność oraz kreatywność.
Zabawa ze sztucznym śniegiem w świetlicy szkolnej była nie tylko twórcza, sprawiła także uczniom niesamowitą przyjemność sensoryczną.
Zapraszamy do galerii.
Z okazji tych szczególnych dni
składamy wszystkim Babciom i Dziadkom
najserdeczniejsze życzenia –
dobrego zdrowia, nieustającej radości i miłości, dużo szczęścia i samych pogodnych dni.
Dziękujemy za Waszą miłość i mądrość! (więcej…)
Zebrania semestralne odbędą się we wtorek 20 stycznia 2026 roku.
Godziny zebrań:
Klasy 1-3 godz. 17:00
Klasy 4-8 godz. 18:00
Godziny konsultacji:
Klasy 1-3 godz. 18:00
Klasy 4-8 godz. 17:00
Wykaz sal na zebrania i konsultacje wtorek 20.01.2026r.
