Serdecznie zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów do naszej Dwunastki, szkoły z czterdziestoletnią tradycją. Z dumą prezentujemy nasze kolorowe, przestronne i pięknie urządzone pracownie dla klas młodszych. To nowoczesne, dobrze wyposażone sale, które tworzą inspirujące otoczenie sprzyjające nauce, zabawie i rozwijaniu talentów oraz zainteresowań.
Nasze nauczycielki z zaangażowaniem dbają o to, by każde dziecko czuło się tutaj bezpiecznie, zauważone i ważne. To empatyczne, kreatywne specjalistki, które potrafią rozbudzać ciekawość świata i wspierać uczniów w ich codziennej pracy.
Czekamy na Was z otwartymi drzwiami i uśmiechem nie tylko w czasie Dnia Otwartego, który odbędzie się 3 marca 2026 roku, ale również we wrześniu:)



Do dwunastki zapraszamy,
niespodzianek wiele mamy.
W szkole pięknie, kolorowo,
strasznie fajnie, daję słowo!
Serdecznie zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów na
Dzień Otwarty,
który odbędzie się
3 marca 2026 roku o godzinie 17.00
Będzie to doskonała okazja,
aby poznać naszą szkołę,
jej uczniów oraz nauczycieli.
Czekamy na Was z niecierpliwością!
Prosimy, aby dzieci zabrały buty na zmianę.
W kwietniu będziemy świętować jubileusz 40-lecia naszej szkoły. W związku z tym ogłaszamy konkurs plastyczny, poprzez który pragniemy zachęcić uczniów do twórczego spojrzenia na szkołę, ich własne emocje
i marzenia. Oto tematy:
Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na terenie szkoły, a wyróżnione- pozostaną na stałej wystawie. Wybrane prace zostaną również zaprezentowane podczas Tygodnia Zdrowia Psychicznego.
Termin składania prac: 18 marca 2026 roku (u wychowawców lub w bibliotece).

Wszystkie informacje (technika, format, wymagania formalne) znajdują się w Regulaminie.
Wyruszyliśmy w podróż z „Latającym Plecakiem Życzliwości”. Nasza pierwsza misja zaliczona!

Koordynatorzy projektu:
Anna Odziemek
Katarzyna Skowrońska-Karpierz
Podczas półkolonii „Zima w mieście” każdy dzień przynosił dzieciom nowe atrakcje, okazję do rozwijania talentów plastycznych i muzycznych oraz mnóstwo dobrej zabawy w przyjaznej atmosferze. Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od zajęć integracyjnych oraz kreatywnych warsztatów plastycznych. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem tworzyły breloczki pieski z drucików kreatywnych, rozwijając wyobraźnię i zdolności manualne. W programie znalazły się również zajęcia muzyczne z zabawami rytmicznymi oraz zajęcia sportowe, które pozwoliły aktywnie rozpocząć wspólny tydzień. Drugiego dnia wybraliśmy się do sali zabaw Hopa Lupa, gdzie uczestnicy brali udział w różnorodnych zabawach ruchowych i ćwiczeniach sprawnościowych. Dzień uzupełniły wesołe zabawy muzyczno-ruchowe, które połączyły aktywność fizyczną z dobrą zabawą i muzyką. Trzeci dzień upłynął pod znakiem filmowym, wybraliśmy się do kina na pełen zwrotów akcji i szalonego humoru film „Miss Moxy. Kocia ekipa”, który wzbudził wiele emocji i stał się inspiracją do rozmów. Z kolei w czwartek odbyły się warsztaty plastyczne, w trakcie których dzieci samodzielnie wykonywały przypinki. Następnie udaliśmy się na spacer do parku, gdzie karmiliśmy wiewiórki i obserwowaliśmy zimową przyrodę. Nie zabrakło także zimowych zabaw na śniegu, które sprawiły dzieciom wiele radości. Dzień dopełniły zajęcia muzyczne i wspólne zabawy integracyjne. Nie zabrakło również zajęć muzycznych oraz wspólnych zabaw integracyjnych, które sprzyjały współpracy i rozwijaniu kreatywności. Piątek zakończyliśmy wyjątkowo smakowicie. Podczas warsztatów kulinarnych w pizzerii dzieci poznały etapy przygotowywania pizzy i z radością tworzyły własne kompozycje. Po powrocie odbyły się spokojniejsze zajęcia plastyczne i muzyczne oraz podsumowanie całego tygodnia.
Półkolonie były czasem pełnym radości, twórczej pracy, wspólnych przeżyć i niezapomnianych wspomnień. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą energię i uśmiech. Już teraz zapraszamy na kolejne wspólne spotkania i szkolne wydarzenia! Zima w mieście też ma swój urok!