Uroczyste zakończenie zakończenie roku szkolnego odbędzie się 25 czerwca 2021 roku. Harmonogram:
Kochani Tatusiowie! Za Waszą miłość, cierpliwość i ciepło – dziękujemy! Życzymy dużo radości, zdrowia oraz samych cudownych dni!
Msza święta dziękczynna za kolejny rok szkolny zostanie odprawiona w kościele Matki Boskiej Jasnogórskiej w najbliższy piątek: 25.06.2021r. o godz. 8:00
Łódzki/Ludzki Kot pojawia się w różnych sytuacjach, postaciach, kreacjach. Patrzy, waha się… I żyje swoim życiem. W szkolnej Galerii pojawiły się prace uczniów z klas 4 – 8. Powstały z inspiracji pracą łódzkiej artystki-malarki Natalii Biegalskiej, która widnieje na szkolnej elewacji, pod kierunkiem nauczycielki plastyki pani Anety Niewiarowskiej.
Wydawałoby się, że niedawno był wrzesień, a już koniec roku szkolnego. Nie był on łatwy dla nikogo. Tym bardziej z dumą i radością informujemy o naszych sukcesach. Średnia ocen naszej klasy wyniosła 4,89, średnia frekwencja to 95%. Świadectwa z wyróżnieniem otrzyma aż 15 osób. Najwyższą średnią ocen w klasie 5,55 osiągnęły Julia Katyńska i Michalina Olejniczak. Na podium znalazła się także Karolina Wilicka ze średnią 5,50. Pozostali wyróżnieni […]