Klasa IIb na Ulicy Żywiołów

Małgorzata Góra   21.10.2021

21 Października klasa IIb wraz z kolegami z klasy IIa wybrała się na wycieczkę do Ec1 na Ulicę Żywiołów.

Wystawa  jest zorganizowana wokół tematu pięciu żywiołów: Wody, Ziemi, Życia, Ognia i Powietrza. Składa się na nią 5 stref tematycznych, które tworzą okazje do samodzielnego poszerzania wiedzy poprzez własne doświadczenia i eksperymenty. Atrakcyjność Ulicy Żywiołów tworzą między innymi: sala gier i warsztatów, pokój zagadek z różnorodnymi scenariuszami zabawy, przestrzeń konstruktora, eksponaty i interaktywne stanowiska oraz starannie przemyślana mała architektura.

Uczniowie mieli możliwość mądrze i bardzo ciekawie spędzić czas , a przy tym bardzo dobrze się bawić.  Ulica Żywiołów porwała całą klasę do wspólnej zabawy, dzięki której mogli się wiele nauczyć. Wszyscy wyszli uśmiechnięci i bardzo zadowoleni:)

Zapraszamy do oglądania:)