Uroczyste zakończenie zakończenie roku szkolnego odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.
Harmonogram:
Kochani Tatusiowie!
Za Waszą miłość, cierpliwość i ciepło – dziękujemy!
Życzymy dużo radości,
zdrowia oraz samych cudownych dni!
Msza święta dziękczynna za kolejny rok szkolny zostanie odprawiona w kościele Matki Boskiej Jasnogórskiej
w najbliższy piątek: 25.06.2021r. o godz. 8:00
![]() |
Łódzki/Ludzki Kot pojawia się w różnych sytuacjach, postaciach, kreacjach. Patrzy, waha się… I żyje swoim życiem. W szkolnej Galerii pojawiły się prace uczniów z klas 4 – 8. Powstały z inspiracji pracą łódzkiej artystki-malarki Natalii Biegalskiej, która widnieje na szkolnej elewacji, pod kierunkiem nauczycielki plastyki pani Anety Niewiarowskiej. |
Wydawałoby się, że niedawno był wrzesień, a już koniec roku szkolnego. Nie był on łatwy dla nikogo. Tym bardziej z dumą i radością informujemy o naszych sukcesach. Średnia ocen naszej klasy wyniosła 4,89, średnia frekwencja to 95%.
Świadectwa z wyróżnieniem otrzyma aż 15 osób.
Najwyższą średnią ocen w klasie 5,55 osiągnęły Julia Katyńska i Michalina Olejniczak.
Na podium znalazła się także Karolina Wilicka ze średnią 5,50.



Pozostali wyróżnieni to: Domnika Lipińska 5,45, Gabriela Bujanowska, 5,18, Aleksandra Dorożyńska 5,18, Piotr Dorożyński 5,18, Michalina Antosik 5,09, Maria Krawczyk 5,09, Kamil Maciaszczyk 5,09, Lena Kołacińska 5,09, Patryk Szmerka 5,09, Joanna Garczyńska 4,91,
Joanna Chrustowska 4,82 i Martyna Polak 4,82.
Ogromne gratulacje Kochani, jesteśmy z Was dumni:)
