Uczniowie naszej klasy zawsze chętnie uczestniczą w imprezach sportowych organizowanych na terenie miasta i nie tylko. Ostatnio Ola Dorożyńska, Patryk Szmerka, Mateusz Pasiak i Piotr Dorożyński wzięli udział w biegu ulicą Piotrkowską „Rossmann Run”, a Mateusz uczestniczył również w biegu Calisia. Brawo Kochani, przecież w zdrowym ciele, zdrowy duch:)
Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbyły się trzy konkursy: Konkurs na patriotyczny wystrój sali Konkurs na prezentację multimedialną „Konstytucja 3 Maja” Konkurs plastyczny „Polska – moja Ojczyzna” Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody oraz słodki poczęstunek. Gratulujemy!
Dnia 2 czerwca 2022 roku daliśmy się porwać do świata fotografii – byliśmy w łódzkim selfie room. Po krótkich warsztatach wyjaśniających nam, jak zrobić dobre zdjęcie telefonem, zabraliśmy się do pracy. Pozowaliśmy w specjalnie do tego przygotowanych i oryginalnych wnętrzach, wykorzystując niedawno zdobyte informacje. Bawiliśmy się przy tym znakomicie. A oto niektóre z naszych zdjęć:)
Uśmiechu od ucha do ucha, zdrowia i pogody ducha, zabawy bez końca, samych słonecznych dni, gwiazdki z nieba, złotej rybki spełniającej życzenia, wspaniałych przyjaciół, słodkich snów, fantastycznych zabaw i super prezentów wszystkim Dzieciom życzy Dyrekcja oraz Nauczyciele SP 12 🙂
Kolejny raz informujemy o sportowych osiągnięciach. Tym razem nasza koleżanka Karolina Wilicka zajęła I miejsce w Grand Prix Polski w Rodzinnym Biegu na Orientację, który odbył się 28 maja w Łodzi. Brawo i tak trzymać:)