Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Klasa VIIIB

Dzień Dziecka

        W pierwszym dniu czerwca mogliśmy odpocząć od zwykłych zajęć szkolnych. Spotkaliśmy się, aby porozmawiać, pobawić się, być razem. Na naszym stoliczku wspólnie wyczarowaliśmy ulubione łakocie.
Chrupiąc słodkości graliśmy w nasze najlepsze gry, słuchaliśmy muzyki, tańczyliśmy i gadaliśmy bez ograniczeń:)
Po ciasteczkowej części Dnia Dziecka czekały na nas sportowe emocje…

 

Na boisku pokazaliśmy swoje sportowe umiejętności:
szybkość, gibkość, zręczność, równowagę oraz grupową jedność i koleżeńskie wsparcie.

(więcej…)

Dzień Dziecka

Miłej zabawy!

Mamy swoje prawa

 

 

Prezentacja

Nasze prawa – film

Prawa dziecka – wordwall

Grzesiu, czy wrzuciłeś list do skrzynki?

       Z okazji Dnia Mamy przygotowaliśmy własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami. Zwykle wręczaliśmy je osobiście, ale tym razem niespodzianka polegała na wysłaniu naszych dzieł. Po właściwym zaadresowaniu koperty udaliśmy się na pocztę, aby kupić znaczki i wrzucić do skrzynki cenne przesyłki. Oczywiście wszystko odbyło się w tajemnicy…
Kochane Mamy! Bądźcie szczęśliwe!

 

 

 

Dzień Mamy :)

Strona: