![]() |
W pierwszym dniu czerwca mogliśmy odpocząć od zwykłych zajęć szkolnych. Spotkaliśmy się, aby porozmawiać, pobawić się, być razem. Na naszym stoliczku wspólnie wyczarowaliśmy ulubione łakocie. Chrupiąc słodkości graliśmy w nasze najlepsze gry, słuchaliśmy muzyki, tańczyliśmy i gadaliśmy bez ograniczeń:) Po ciasteczkowej części Dnia Dziecka czekały na nas sportowe emocje… |
Na boisku pokazaliśmy swoje sportowe umiejętności:
szybkość, gibkość, zręczność, równowagę oraz grupową jedność i koleżeńskie wsparcie.
![]() |
Z okazji Dnia Mamy przygotowaliśmy własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami. Zwykle wręczaliśmy je osobiście, ale tym razem niespodzianka polegała na wysłaniu naszych dzieł. Po właściwym zaadresowaniu koperty udaliśmy się na pocztę, aby kupić znaczki i wrzucić do skrzynki cenne przesyłki. Oczywiście wszystko odbyło się w tajemnicy… Kochane Mamy! Bądźcie szczęśliwe! |

