Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Aktualności

Zapraszamy do Dwunastki

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole, stworzony za pomocą kamery panoramicznej, zakupionej w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Wystarczy kliknąć tutaj i już.

Życzymy miłego zwiedzania.

Zapraszamy na Dzień Otwarty i Piknik z Książką!

Piotr Chojas Chojnacki

 
Agata Kucharczyk                                                                                                                                         Magdalena Dudaczyk

Plakat 2025       Informator szkolny

Dziękujemy Pani Agnieszce Lubiatowskiej,
Marcinowi Urbanowi i Marcinowi Wesołowskiemu
za realizację filmu.
producent filmu: FILMA

Finał konkursu „Wielkanocne jajo”

Małe, duże jajo kurze… Takie były prace przygotowane przez uczniów klas 1-3 na szkolny konkurs. Prace różniły się nie tylko wielkością, ale też kolorem, zróżnicowaną fakturą oraz bogactwem zdobień. Cieszyły oko i wzbudzały zachwyt u wszystkich oglądających wystawę przygotowaną na szkolnym korytarzu. Miło nam oznajmić, że
I miejsce zajął Wojtek Chojnacki,
II miejsce zajął Adam Karolczak,
III miejsce zajęła Oliwka Korzeniewska.
Pozostałe prace były tak piękne, że wszystkie otrzymały wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie.

Agnieszka Stasiak, Patrycja Bzdak-Glapińska, Agata Kucharczyk

Finał XIII konkursu „Zajączek wielkanocny”

Przed świętami do naszej „Dziupli” przykicały zajączki wielkanocne. Piękne, świątecznie wystrojone, udziałem w konkursie przywiedzione. Jury nie miało łatwego zadania, aby wybrać tego najpiękniejszego. Jednakże ostatecznie wyłoniono zwycięzców i wyróżnionych:

I miejsce zajęła  Urszula Wajs

II miejsce Paweł Felcenloben

III miejsce Aleksandra Malatyńska

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy!

„Każdy ma coś, co może dać innym”

Z głęboką wdzięcznością pragniemy wyrazić nasze podziękowania za wszelkie wsparcie, jakie otrzymaliśmy.
Naszym priorytetem jest regularne poszerzanie integracji oraz zrozumienia dla osób i dzieci znajdujących się w spektrum autyzmu. Dzięki Waszej pomocy i współpracy, nasza szkoła mogła rozwinąć działania w ramach Niebieskich Igrzysk, co znacząco przyczyniło się do popularyzacji naszej inicjatywy.

Wierzymy, że wspólne działania z Państwa udziałem przyczynią się do promowania tolerancji i wyrozumiałości w naszej społeczności, a także otworzą nowe perspektywy na lepsze zrozumienie potrzeb osób z autyzmem oraz pomogą wykształcić empatię w naszych sercach. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Bartłomieja Kasprzaka – wybitnego ortopedy, który na co dzień współpracuje z renomowanymi sportowcami, a także angażuje się w rehabilitację dzieci, w tym tych z autyzmem.
Z całego serca dziękujemy także wszystkim miłośnikom czworonogów za ich zaangażowanie i energię!

Dagmara Urbaniak
Pedagog specjalny

Mam Talent…. i nie zawaham się go ujawnić :)

   Serdecznie zapraszamy naszych Świetliczaków do udziału w III edycji konkursu
„Mam Talent”. Świetlicowa edycja dobrze znanego show „Mam talent”, to kolejna szansa
na ukazanie swoich zdolności i możliwości. To możliwość dzielenia się swoimi pasjami
z innymi, ale także przezwyciężenia własnych lęków, pokonanie samego siebie.
      Być może tym razem… Czekamy właśnie na Ciebie?

(więcej…)

Strona: