Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Klasa VIIIA

Wigilia klasowa

Życzymy Wszystkim zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań.
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie  spokój, wytchnienie i radość.
Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

     

Z wizytą w kręgielni

Z okazji Mikołajek w czwartek 7 grudnia wyszliśmy na wspólną zabawę do kręgielni. Z uśmiechem na twarzy, w atmosferze przyjaznej rywalizacji, każdy z nas próbował zdobyć tytuł „Króla Kul” 😉  To był bardzo udany dzień…

Runmaggedon-szkolny bieg z przeszkodami

13 października w Dwunastce odbył się bieg z przeszkodami „Runmaggedon”. Z potem czoła biegaliśmy, pokonując wiele przeszkód.   Tor przeszkód nie był łatwy do pokonania, trzeba było zmierzyć się z licznymi zadaniami sportowymi oraz pytaniami z różnych przedmiotów lekcyjnych. Wspierany głośnymi okrzykami kolegów i koleżanek z klasy cały nasz zespół klasowy dobiegł dzielnie do mety ;-))

wycieczka do Warszawy

30 października odwiedziliśmy stolicę Polski. Była to wspaniała wycieczka, podczas której odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc związanych z historią Polski. Zobaczyliśmy grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Prezydencki, pomnik Małego Powstańca. Swoim wyglądem zachwyciła nas również  Warszawska Starówka oraz Łazienki Królewskie. Jednym z punktów wycieczki była  także  wizyta w Centrum Nauki Kopernik, gdzie strefa eksperymentowania z blisko 200 eksponatami inspiruje do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi, i przede wszystkim dobrej zabawy . To był udany dzień !

 

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości?? – Zespół Szkół Gminnych w Siedlcu im. Bohaterów Westerplatte

Dnia 10 listopada uczciliśmy 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, pamiętając, że po 123 latach niewoli Rzeczpospolita wróciła na mapy świata. Nasza klasa z tej okazji przygotowała dla całej społeczności szkolnej przedstawienie upamiętniające to ważne wydarzenie dla wszystkich Polaków.

 

Strona: