Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Aktualności

Zebrania

Szanowni Państwo,

we wtorek 9 września odbędą się zebrania inauguracyjne.

Klasy 1-3 godz. 17:00,
Klasy 4-8 godz. 18:00.

Zebranie przewodniczących trójek klasowych (rady rodziców) odbędzie się o godzinie 19:00 w świetlicy szkolnej.

Wykaz sal na zebrania:

klasa nauczyciel /wychowawca sala
1a – Anetta Kasprzak vel Rosiak 105
1b – Barbara Opłatek 108
2a  – Agata Kucharczyk 104
3a – Ewa Jarecka 110
3b – Małgorzata Góra 103
4a – Anna Tomaszewska 255
4b – Katarzyna Pawlak 260
5a – Elżbieta Nowak 257
5b – Joanna Ogińska 221
6a – Magdalena Dudaczyk 231
6b – Wojciech Cieślik 232
7a – Małgorzata Rudnicka Toczek 204
7b – Katarzyna Nejman-Lis 209
8a – Aleksandra Zuchmańska-Wróbel 254
8b – Emilia Skrzypiec 256

Obiady w roku szkolnym 2025/2026

Informujemy, że umowy o korzystanie przez uczniów SP12 z obiadów

będą wydawane i przyjmowanie

w pokoju nr 135

w dniach 01-09-2025r. do 13-09-2025r.

w godzinach: 8.00-9.30 oraz 14.00-15.30

SP12 UMOWA O KORZYSTANIE Z OBIADÓW 2025-2026

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

Inauguracja roku szkolnego odbędzie się 01 września 2025 roku

w hali gimnastycznej w godzinach:

klasy 1-3  – godzina 9.15,

klasy 4-8 – godzina 10.15.

 

Uczniowie klas 1-3 spotykają się z wychowawczyniami w swoich salach o godzinie 09.00

i wspólnie przechodzą do hali.

 

Po uroczystości zapraszamy wszystkich uczniów do klas na spotkania z wychowawcami.

 

Przydział sal w klasach 1-3:

klasa 1a – sala 105

klasa 1b – sala 108

klasa 2a – sala 123

klasa 2b – sala 104

klasa 3a – sala 110

klasa 3b – sala 103

 

Przydział sal w klasach 4-8:

klasa 4a – sala 255

klasa 4b – sala 260

klasa 5a – sala 257

klasa 5b – sala 221

klasa 6a – sala 231

klasa 6b – sala 232

klasa 7a – sala 204

klasa 7b – sala 209

klasa 8a – sala 254

klasa 8b – sala 256

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

Półkolonie I tydzień 30.06 – 04.07

Nasz pierwszy dzień półkolonii spędziliśmy bardzo aktywnie. Niespodzianką i atrakcją dnia była wycieczka do kręgielni. Dzieci miały okazje poznać zasady gry w bowling,  technikę toczenia kuli. W kręgle może grać każdy, strącenie kręgli nie jest skomplikowane, a im lepsze są Twoje rzuty, tym bardziej fascynująca staje się gra. To był  intensywnie spędzony czas. Po powrocie czekały na nas zajęcia w sali komputerowej oraz swobodne zabawy.
Drugiego dnia przeżyliśmy niesamowitą przygodę  w Muzeum Światła. Znaleźliśmy się w miejscu gdzie wszystko jest możliwe! Byliśmy częścią interaktywnych atrakcji, bawiliśmy się światłem, laserami i różnego rodzaju efektami świetlnymi. Byliśmy pod wielkim wrażeniem jak wykorzystując różnego rodzaju lasery i światła można zmienić otoczenie.  Spacerkiem przeszliśmy ulicą Piotrkowską do Pasażu Róży, gdzie przyjrzymy się ciekawej instalacji z luster. Po powrocie czekały na nas zajęcia krawieckie pod hasłem „Letnie stworki- potworki”.
W środę wybraliśmy się do Multikina obejrzeć film „Elio” –  zabawny i przyjazny rodzinie film odpowiedni dla osób w każdym wieku, który  przypomina nam, że bycie innym jest czymś, co należy celebrować. Po powrocie odbył się  emocjonujące zawody sportowe.
Z kolei w czwartek odbyły się warsztaty tworzenia czapek. Dzieci mogły puścić wodze fantazji, projektując unikalne wzory i ozdoby na czapkach.  Warsztaty były  nie tylko dobrą zabawą, ale również okazją do nauki nowych umiejętności i rozwijania wyobraźni. Po południu zjedliśmy pyszne lody w pobliskiej lodziarni.
W piątek zakończyliśmy I tydzień  półkolonii w wyjątkowy sposób – wycieczką do Hopa Lupa,  parku rozrywki. Po powrocie podsumowaliśmy  wspólne dni pełne zabawy, nauki i niezapomnianych przygód.  Finałową atrakcją półkolonii była pizza zamówiona przez mamę Bruna, było pysznie.
 Półkolonie były czasem uśmiechu, kreatywności, ciekawości i wspólnego świętowania – a przede wszystkim entuzjazmu i otwartości dzieci, które  każdego dnia pokazywały że potrafią współpracować, wspierać się i cieszyć tym, co robią inni. Z  dumą wręczyłyśmy dzieciom dyplomy,  doceniając  zaangażowanie i radość, jaką wnieśli na półkolonie. Niech tytuły takie jak „Mistrz Kreatywności”, „Poszukiwacz Przygód” czy „Nasz Uśmiechnięty Kolega” będą pamiątką tych wyjątkowych chwil. Do dyplomów dołączyły upominki-niespodzianki, które chcemy, aby przypominały dzieciom o wspólnym świętowaniu – o tym, że razem pokonaliśmy wyzwania, zrobiliśmy coś fajnego i zostaliśmy grupą. Dziękujemy dzieciom  za każdy promień radości, który rozświetlił nasz tydzień. Za każde słowo wypowiedziane w zabawie, za dzielenie się śmiechem i wspólne przeżywanie małych triumfów. A teraz – zatrzymajmy te chwile i zanotujmy je w pamięci. Niech te dyplomy,  upominki i zdjęcia będą symbolem nie tylko zakończenia pierwszego tygodnia  półkolonii, ale także początkiem nowych przyjaźni i inspiracji. Lato w mieście też ma swój urok! 

Półkolonie – tygodniowy plan wycieczek

Wycieczki – Półkolonie letnie 2025  r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Łodzi

I tydzień 30.06 – 04.07

Poniedziałek 30.06 – wycieczka do Sukcesji do Kręgielni  „Król kul”.  11.00 – 12.00

Wtorek 01.07 – wycieczka do   Muzeum Światła 11.00 – 13.00

Środa 02.07 – wycieczka do kina Multikino 10.00 – 11.00

Czwartek 03.07 – warsztaty kreatywne „Mimado Studio”- czapeczki ekologiczne  10.00 – 12.15

Piątek 04.07 – wycieczka do  Parku Rozrywki „ Hopa Lupa City” w Sukcesji 11.00 – 13.00

II tydzień 07.07 – 11.07

Poniedziałek 07.07 – wycieczka do kina Multikino 10.00 – 11.00

Wtorek 08.07 – warsztaty chemiczne Tajemnice suchego lodu 10.30 – 13.00

Środa 09.07 – wycieczka do Sukcesji do Kręgielni  „Król kul”.  11.00 – 12.00

Czwartek 10.07 – warsztaty kreatywne „Mimado Studio”- torby ekologiczne  10.00 – 12.15

Piątek 11.07 – wycieczka do  Parku Rozrywki „ Hopa Lupa City” w Sukcesji 11.00 – 13.00

 

Strona: