Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Klasa VIIIB

10 października to Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października to Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. W naszej szkole jego obchody będą trwać cały tydzień.

Ten dzień jest m.in. po to, aby podkreślić wagę tego zagadnienia, które w obecnych czasach nabiera coraz większego znaczenia. Uczniowie z klasy Vb chcą mówić o tym szeroko, tzn. o zdrowiu psychicznym, o zainteresowaniach, pasjach, hobby w myśl motta: Zainteresowania i pasje – mój sposób na zdrowie psychiczne.

Jako pierwsza w naszej klasie zaprezentowała swoje zainteresowania Satya Kalemba, która uwielbia śpiewać, tańczyć, interesuje się makijażem i stylizacją paznokci. Szczególnie jednak pasjonuje się śpiewem i tańcem. Wspólnie ze swoimi koleżankami i zespołem Tuzinki realizuje swoje zainteresowanie i je rozwija.
To jest jej sposób na „kolorowe” życie, a jaki jest Twój?

         

 

Lubimy się i wspólnie bawimy

W dniu 15 września nasza wychowawczyni zrobiła nam niespodziankę i zabrała nas na godzinie wychowawczej na szkolny plac zabaw.

Pogoda dopisała, a humory tym bardziej. Zobaczcie sami:)

Wybraliśmy Samorząd

Jeszcze niedawno były wakacje, a już znowu jesteśmy w szkole. Rozpoczęliśmy kolejny rok i to już w piątej klasie.

W dniu 8 września odbyły się wybory do Samorządu klasowego, który ma duże znaczenie wychowawcze, ponieważ uczy uczniów odpowiedzialności. Poprzedziły je prezentacje, w czasie których kandydatki mogły zaprezentować się z jak najlepszej strony.
W tym roku szkolnym reprezentować nas będą:

Satya Kalemba – przewodnicząca,
Marysia Jóchnowicz – zastępca ,
Ala Maciejczyk – zastępca

Życzymy samych sukcesów w klasie piątej!

Witajcie w klasie piątej

 

Drodzy uczniowie nowy rok szkolny przed Wami,
nowy Samorząd klasowy zaraz wybieramy.
Pierwsze oceny pojawią się w dzienniku,
prace domowe i obowiązków bez liku…
Przyjemności też będą i to jakie,
same radosne chwile są w naszym planie.
Zatem wracajcie do szkoły z uśmiechem,
a rok szkolny 2022/2023 zakończy się sukcesem!

 

Czekam na Was  w szkole:)

Emilia Skrzypiec

Piknik na zakończenie klasy czwartej

       W dniu 22 czerwca zorganizowaliśmy piknik na świeżym powietrzu. Pogoda i humory dopisały.  Nie zabrakło smakołyków oraz pomysłów na wspólną zabawę. Bardzo sympatycznie spędziliśmy ten czas!

Strona: