Dnia 13 września udało nam się wybrać przedstawicieli do Samorządu klasowego!
Chętnych do działania w naszej klasie było wielu, ale ostatecznie wybraliśmy
przewodniczącego oraz jego dwóch zastępców.
Oto wyniki głosowania:
Przewodniczący: Oskar Adamiak
Zastępcy: Satya Kalemba i Adam Zylberberg

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
Moi drodzy Uczniowie witam Was serdecznie w klasie IVb
i przesyłam przepis na udany nowy rok szkolny 2021/2022:
1 łyżka motywacji
2 szklanki energii
szczypta dobrych chęci
1 kilogram uśmiechu
szczypta ciekawości
1o łyżeczek radości
kubek pozytywnych myśli
Wymieszać składniki dosadnie.
Podawać każdego dnia:)

Życzę powodzenia w nowym roku szkolnym!
Wasza wychowawczyni.
Emilia Skrzypiec
Zakończenie roku szkolnego w klasie trzeciej to nie tylko rozdanie świadectw…
To jednocześnie najsmutniejszy i najradośniejszy dzień w ciągu trzech wspólnie spędzonych lat.
Dzień pożegnania i początek nowego, doroślejszego etapu w życiu.
Dzień wzruszeń, podsumowań, łez i uśmiechów.
Dzień, który musiał nastąpić…
Dziękuję Wam za ten czas wypełniony nauką, energią, śmiechem, kreatywnością,
spokojem, zabawą, bezgraniczną aktywnością, szaleństwem, przyjaźnią i wzajemnym zaufaniem.
Agata Kucharczyk 🙂
A tak było pierwszego dnia w pierwszej klasie…