Szkoła Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w Łodzi

Klasa VIIIB

You are the best!

Nadszedł czas na podsumowanie wysiłków i starań uczniów. W pierwszym półroczu średnia ocen naszej klasy wyniosła 4,82, średnia frekwencja 92,09%, a w gronie najlepszych znaleźli się uczniowie:

Satya Kalemba, Emilia Lach, Adam Zylberberg , Jan Kosiacki, Barbara Grzanka, Alicja Maciejczyk, Alan Agaciak, Marcelina Czekała, Maria Jóchnowicz, Franciszek Kuzański, Małgorzata Majchrzak, Maja Rosolak, Zofia Płuciennik, Kostiantyn Maidanskyi

Gratulujemy wszystkim uczniom klasy IVb!

A teraz czas na ferie!!! I z górki…

 

Spotkanie noworoczne

     Dnia 20 stycznia zorganizowaliśmy Spotkanie noworoczne. Odświętnie ubrani, pięknie przygotowani usiedliśmy do stołu. Zanim jednak spróbowaliśmy tych wszystkich wspaniałych smakołyków, obdarowaliśmy się prezentami, które sprawiły nam ogromną radość. Będziemy ten czas wspominać ciepło i radośnie.

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku

pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Zdrowych, radosnych i spokojnych

Świąt Bożego Narodzenia

oraz nadziei na dobry nowy rok,

aby przyniósł wiele radosnych chwil, szczęście i pomyślność.

 

Klasa IVb wraz z wychowawczynią.

Święta tuż tuż…

 

     Dnia 6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki.  W tym dniu wspólnie ubraliśmy naszą uroczą choinkę oraz  losowaliśmy osoby, które obdarujemy prezentem podczas Wigilii klasowej. Mikołaj  zorganizował słodką niespodziankę dla naszych dzieci, które otrzymały czekoladowe kalendarze adwentowe. Było bardzo sympatycznie. Udzielił nam się świąteczny nastrój i niech trwa, by świąteczna magia pozostała z nami na dłużej.

 

 

Andrzejki 2021!

Kiedy wieczór andrzejkowy
rzuci na nas swoje czary,
wróżbie wierzyć jest gotowy,
każdy nawet niedowiarek.
W ostatnim dniu listopada,
powróżyć sobie wypada,
powróżyć czymkolwiek, warto;
wyciągniętą z talii kartą,
butami, stopionym woskiem,
by przyszłość poznać choć troszkę.
Wyśmienita jest zabawa,
Andrzejkowa we wróżenie,
trzeba jednak ją traktować
z lekkim oka przymrużeniem.

Strona: