W dniu 21 marca przywitaliśmy wiosnę wspólną zabawą. Razem z wychowawczynią wyskoczyliśmy na świeże powietrze, aby ostatecznie przegonić zimę. Chyba nam się udało :).
Z okazji Dnia Mężczyzny
wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Wam dzisiaj grono naszych dziewczyn życzy!
Jest taki dzień w roku, w którym kobiety obchodzą swoje święto – 8 marca. Nasi chłopcy o nas pamiętali. W tym dniu obdarowali nas kwiatami oraz słodyczami.
Dziękujemy Wam bardzo!
W dniu dzisiejszym gościliśmy na lekcji wychowawczej Pnia Beatę Stefańską. Rozmawialiśmy o cyberprzemocy, kulturze w Internecie oraz poznaliśmy zasady netykiety – zasady bezpiecznego korzystania z sieci.
Pamiętajcie, jeśli chcecie być dobrze traktowani w sieci, i Wy bądźcie dobrzy dla innych internautów.
Aby zapobiec „wpadce”, przeczytajcie netykietę i nauczcie się jej na pamięć:
Zasady netykiety – zasady bezpiecznego korzystania z sieci.
W Dniu Świętego Walentego,
każdy uczuciem obdarowuje każdego.
Ja Wam ślę – 1000 buziaków,
100 wesołych pluszaków,
10 gwiazdek z nieba i wszystkiego,
czego Wam tylko potrzeba.
Wasza wychowawczyni:)