Dziś na lekcji języka polskiego odbyła się klasowa inscenizacja „Legendy o Bazyliszku” Wandy Chotomskiej. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością. Przygotowali piękne stroje i rekwizyty. W czasie przedstawienia było bardzo wesoło, choć Bazyliszek mógł przerażać swoim głosem i wyglądem.



Klasa IV a może pochwalić się sukcesami poetyckimi
.
Hania Wolska zdobyła I miejsce w XV Międzyszkolnym Turnieju Recytatorskim”Poezja sercu bliska. Dialog poetów”.
Eryk Kowalski zajął II miejsce w szkolnym konkursie na napisanie wiersza „O czym marzy kot?”.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
29 kwietnia wybraliśmy się do kina na film pt Za duży na bajki”„. Jest to opowieść o 10-letnim e-sportowcu Waldku , którego życiowym priorytetem są turnieje, kasa i fanki. Jego życie zmienia się pod wpływem zwariowanej ciotki Mariolki. Z seansu wynieśliśmy cenną naukę ,że w życiu zawsze warto cenić i pielęgnować miłość oraz przyjaźń najbliższych .
Wyście do kina było miłą okazją do spędzenia wspólnego czasu 😉


16 grudnia naszej klasie odbyła się Wigilia .W świąteczny nastrój wprowadziły nas życzenia składane podczas łamania się opłatkiem oraz wspólne śpiewanie kolęd. Na stole nie zabrakło świątecznych przekąsek przygotowanych przez uczniów i rodziców z naszej klasy. Magiczna atmosfera Świąt została zaś podkreślona wizytą Świętego Mikołaja , który pod choinką zostawił dla każdego drobny upominek 😉
Życzymy Wszystkim Radosnych Świąt
i Szczęśliwego Nowego Roku 2022

11 listopada mija 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W przededniu tego święta w niekonwencjonalny sposób postanowiliśmy uczcić ten dzień. Wszyscy ubraliśmy się na biało-czerwono i z dużą radością celebrowaliśmy jedno z najważniejszych świąt państwowych. Nawet na lekcji w-fu rozbłysnęły barwy-biało czerwone 😉