Majsterkowo

Agata Kucharczyk   19.09.2023

Czy ktoś z nas przypuszczał, że praca z młotkiem i drewnem może być pasjonująca? Okazało się, że tak! Paletę naszych zainteresowań poszerzyliśmy o majsterkowanie. 19 września wzięliśmy udział w niezwykłych warsztatach zorganizowanych przez znany market budowlany. Przeszkoleni z zasad BHP, po pełnej inwentaryzacji materiałów i sprzętu, odpowiednio ubrani i uzbrojeni w młotki przystąpiliśmy do działania. Ściśle według instrukcji prowadzącego wykonaliśmy drewnianą kolejkę składającą się z lokomotywy i wagonika. Połączenie wszystkich elementów z wykorzystaniem gwoździ, wkrętów i kleju wymagało dużej cierpliwości i precyzji. Ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu efekty były wspaniałe. Powstały piękne zabawki, które zabraliśmy ze sobą do domu. Nasza praca została doceniona i zwieńczona dyplomem oraz upominkami od organizatora, czyli marketu Castorama.