SP 12 w mediach

Beata Stefańska   15.10.2021

Po miesiącach izolacji na nowo uczymy się współdziałać w społeczeństwie. Budowania relacji znów muszą się uczyć dzieci po powrocie do szkoły.
„Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 12 znaleźli doskonały sposób na powrót do szkolnej rzeczywistości” – tak o nas piszą dziennikarze łódzkich mediów. Chodzi o Tydzień zdrowia psychicznego w naszej szkole, który obchodziliśmy pod hasłem „Od pozytywnych emocji do pozytywnych relacji”. Kręcił się wesoło i aktywnie, codziennie działo się coś ciekawego to tu, to tam. A działo się wiele, dlatego zainteresowały się tym wyjątkowym wydarzeniem lokalne media.
Odwiedziła nas Telewizja Łódź (TVP3), redakcja gazety codziennej Fakt oraz pani redaktor Agata Zielińska z Radia Łódź. Radio Łódź zaprosiło także do swojej rozgłośni panią dyrektor, pedagoga szkolnego i psychologa szkolnego na nagranie audycji na temat naszych działań wspierających samopoczucie psychiczne dzieci i młodzieży.

Ten tydzień się skończył, ale nasza troska  nakierowana na dobre emocje, wzajemne relacje i zdrowie psychiczne – nie.
     Niech pozytywny tydzień trwa cały rok!

Zapraszamy do obejrzenia relacji w Łódzkich wiadomościach dnia  (02:47-05:07) oraz przeczytania artykułu w gazecie Fakt z dnia 8.10.2021 r.
(także na stronie internetowej gazety).