Media w pierwszej B

Agata Kucharczyk   08.10.2021

Tydzień Zdrowia Psychicznego obchodziliśmy aktywnie i radośnie. Salę ozdobiliśmy swoimi uśmiechniętymi autoportretami oraz Cudaczkami Rozśmieszaczkami. Rozmawialiśmy o różnych emocjach, jak je rozpoznawać, co zrobić, by czuć się dobrze. 8 października odbyły się w klasie warsztaty z psychologiem, a świadkiem tego wydarzenia była ekipa telewizyjna, która uwieczniła fragment zajęć oraz przeprowadziła rozmowę z najodważniejszymi uczestnikami. Było to nowe i ciekawe wydarzenie, które wzbudziło… dużo emocji:) Ten dzień i wszystko, co działo się w szkole w ramach tego projektu z pewnością pomoże nam czuć się zgraną grupą, w której zawsze możemy na siebie liczyć i pomagać w trudnych sytuacjach.