Taniec zmienia człowieka na lepsze

Aleksandra Wielkopolan   06.10.2021

Wydarzenia, które miały miejsce we wtorek w ramach Tygodnia zdrowia psychicznego  relacjonuje Piotr Sieradzki.

„Dziś w naszej szkole wyjątkowo gorąca i wesoła atmosfera, a to za sprawą uczennic i uczniów z klasy IIIa oraz VII i VIII a, którzy przygotowali dla swoich koleżanek i kolegów taneczną niespodziankę!!!

Jak wiadomo, „taniec łagodzi obyczaje ” i wspaniale wpływa na dobre samopoczucie, którego dziś u nas na pewno nie zabrakło.

Nie tylko oglądaliśmy występy artystyczne, ale również wszyscy braliśmy czynny udział w układzie choreograficznym. Nasze uśmiechy na twarzach mówią same za siebie. Nie możemy doczekać się kolejnych atrakcji związanych z „ Tygodniem Zdrowia Psychicznego”, może niektóre z nich zostaną z nami na dłużej?…”

Nadmieniamy, że pan Piotr Sieradzki jest choreografem, współautorem innowacji pedagogicznej „Roztańczona klasa”, instruktorem tańca w zespole Czarne Stopy (na stronie internetowej zespołu można poczytać  znacznie więcej o jego dokonaniach).