Budżet Obywatelski 2022

Agata Kucharczyk   02.11.2021

Dziękujemy za głosy oddane na nasz projekt modernizacji boiska Orlik.

Drodzy Rodzice,
dzisiaj rozpoczyna się głosowanie na projekty w Budżecie Obywatelskim. Pośród projektów ponadosiedlowych jest także nasz projekt dotyczący MODERNIZACJI BOISKA ORLIK – 092.

Boisko powstało w 2012 roku jako obiekt ogólnodostępny. Jednak jego administrowanie należy do naszej szkoły.
Przez ten czas otrzymywaliśmy stosunkowo niewielkie środki na naprawy obiektu, który intensywnie używany wymaga obecnie poważnej modernizacji.

Z boiska KORZYSTAJĄ WSZYSCY MIESZKAŃCY OSIEDLA, OD GRUP ZORGANIZOWANYCH W RÓŻNYM WIEKU
PO INDYWIDUALNYCH MIŁOŚNIKÓW GIER ZESPOŁOWYCH. PEŁNI ONO NIEZMIERNIE WAŻNĄ ROLĘ W ŻYCIU LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI. Budżet obywatelski jest naszą szansą na obudowę zniszczonego obiektu, z którego korzystamy wszyscy, bo jest to NASZE WSPÓLNE BOISKO!

LICZYMY NA PAŃSTWA POMOC I ZAANGAŻOWANIE W ZBIERANIU GŁOSÓW NA NASZ PROJEKT .

Agnieszka Jarocka
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12

PROJEKT NR L092.

Karty do głosowania zostaną przekazane dzieciom.

Możne je również pobrać tutaj: karta.