Joanna Dynaburska 18.06.2026
W kończącym się roku szkolnym reprezentanci naszej klasy Aleksandra Siarkowska i Marcel Rusin brali udział w kilku konkursach recytatorskich. Z radością informujemy o ich sukcesach. Ola zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym XIX Turnieju Recytatorskim „Poezja sercu bliska. Dialog poetów”. Marcel również otrzymał wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „W garncu literackich wzruszeń”. Ponadto Marcel zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym. Brawo:)