W czerwcowym nastroju

Ewa Jarecka   21.06.2024

Z okazji Dnia Dziecka nasze mamy zaprosiły nas do wspólnego gotowania i przyrządziły dla nas  smakowite gofry. Tego dnia wszystkie dzieci zajadały się pysznymi goframi z bitą śmietaną, owocami, czekoladą czy cukrem pudrem. Wspólne przygotowanie gofrów było super zabawą. Gofry były pyszne, a ich zapach roznosił się po całej szkole . Było słodko, smacznie i zdrowo. Dziękujemy za pyszną niespodziankę.
19 czerwca wybraliśmy się  na wycieczkę do kina, aby obejrzeć film „W głowie się nie mieści 2”.  Z wielkim zainteresowaniem śledziliśmy przygody Radości, Smutku, Złości, Strachu i Odrazy. Były momenty śmiechu, ale także chwile wzruszenia, kiedy zrozumieliśmy, jak różne emocje wpływają na życie każdego z nas. Wyjście do kina była nie tylko wspaniałą zabawą, ale również edukacyjnym doświadczeniem, które pozwoliło nam lepiej zrozumieć swoje własne emocje i to, jak nimi zarządzać.
Koniec roku szkolnego, to dla wszystkich uczniów powód do radości. Dziś tę radość pierwszy raz w swoim szkolnym życiu, miały okazję przeżywać dzieci z klas pierwszych. W trakcie uroczystości  nasza klasa zaprezentowała taneczne umiejętności, które nabyła na zajęciach u pana Piotra. Dla pierwszoklasistów był to szczególny rok, bo nie tylko uczyły się, nabywając nowej wiedzy i umiejętności, ale też musiały przekraczając próg szkoły przyzwyczaić się do zupełnie innych zasad i wymagań. Wszyscy doskonale sprostali temu zadaniu, czego odzwierciedleniem, były otrzymane przez uczniów świadectwa z promocją do klasy drugiej.
Niech żyją wakacje! Szkoła czeka na wszystkich we wrześniu, a teraz życzymy wspaniałych wakacji i do zobaczenia w drugiej klasie.