EA SPORTS FC 24 w Dwunastce

Katarzyna Nejman-Lis   15.04.2024

6.03.2024r. w naszej szkole miał miejsce turniej EA SPORTS FC 24. Rozgrywki trwały od godziny 9.10 do 13.55. Gra odbywała się na zasadach Euro 2025. Tydzień wcześniej losowaliśmy drużyny.

Z naszej klasy wzięło udział 10 uczniów. Od samego początku było czuć ducha rywalizacji i ogrom emocji. Wszyscy mogliśmy liczyć na resztę klasy, która bardzo nas wspierała. Niektórym poszło lepiej, a niektórym gorzej, ale się tym nie przejmowaliśmy, ponieważ głównie liczyła się dobra zabawa. Tego dnia najlepszymi spośród nas okazali się Franek i Oliwier, którzy dotarli aż do finału! Każdy bardzo im kibicował, lecz tym razem powiodło się innym.

Wydarzenie wszystkim niezwykle się podobało i, oczywiście,  już nie możemy doczekać się następnych mistrzostw. Bardzo też dziękujemy Panu Wojtkowi Cieślikowi za tak świetny pomysł, czyli zorganizowanie wspomnianych zawodów. W końcu nie samą nauką człowiek żyje… 🙂

Współautor newsa: Adam Konecki 🙂