Sweet home

Emilia Skrzypiec   29.02.2024

W dniu 29 lutego powstały kolejne projekty wykonane przez uczniów klasy IIb na lekcji języka angielskiego. Tym razem temat dotyczył przygotowania pracy przestrzennej: domu oraz sprzętów domowych z użyciem różnych materiałów (m.in. tektury, papieru kolorowego, plasteliny, materiałów) oraz napisów/słówek w języku angielskim. Uczniowie poznali nazwy pomieszczeń, mebli i wyposażenia domu w języku angielskim, a następnie wykorzystali nabytą wiedzę w praktyce i świetnie się przy tym bawili.

Wszyscy wiemy, że meble to nie wszystko! Cały klimat wnętrza robi oczywiście wyposażenie, czyli akcesoria! Czym można sprawić, by aranżacja wyglądała przytulniej albo bardziej elegancko? Tego doświadczyli uczniowie pracując nad swoimi projektami. Młodzi projektanci wnętrz z ogromnym zaangażowaniem zadbali o najmniejsze szczegóły, by ich domki wyglądały jak najbardziej efektownie.

Po raz kolejny okazało się, że uczestnictwo w projekcie umożliwia uczniom zdobycie praktycznych umiejętności, nabycie wiedzy w sposób aktywny i angażujący oraz poszerza horyzonty w różnych aspektach życia.