Art-Kropka … Świetlicowo – bałwanowy zawrót głowy

Anna Odziemek   21.02.2024

Zima, zima, mrozem i śniegiem trzyma… No cóż, różnie to bywa… Nasi uczniowie kochają zimę i śniegowe zabawy. W tym roku zima była trochę zbyt krótka, ale my chcieliśmy choć na chwilę ją zapamiętać.

Nasze Świetliczaki potrafią zaklinać rzeczywistość: żegnamy się z zimą i oczekujemy nadejścia wiosny – ale o Super-Bałwanach nie zapominamy. Na zajęciach ART-Kropki stworzyliśmy leniwe, trochę szalone śniegowe stwory, które nawet otrzymały swoje imiona:

Śnieżka, Śnieżek, Szronek, Ząbek, Angel, Leni, Olaf, Placuś, Guzik

oraz rodzeństwo Miotuś i Szczotuś :-)))

Zajęcia z ART-Kropką nigdy nie są nudne, tu tworzymy prace, które są nasze i niepowtarzalne.

Do stworzenia bałwanów użyliśmy papierów z niszczarki – bo ważny jest recycling, skorzystaliśmy z dodatkowych materiałów, które upiększyły naszych zimowych bohaterów.

Zobaczcie sami!!!

ART-KROPKA