Półkolonie 6 II

Agata Kucharczyk   06.02.2024

Wtorek przyniósł nam kolejne atrakcje. Był to „dzień na opak”, ubraliśmy się więc przewrotnie: ubranie na lewą stronę, buty zmieniły nogi, a imiona odwróciły się. Aby zapamiętać swoje imiona, wykonaliśmy wizytówki, na których zapisaliśmy je „od końca”, dzięki czemu zyskaliśmy ciekawe i czasem śmieszne nazwy. Wyprawa do Multikina na film „Katak – podwodna przygoda” wprawiła nas w miły nastrój, a krótki spacer zwieńczony został spotkaniem z łódzkim Jednorożcem. Czas w szkole spędziliśmy na odprężających zabawach w szpiegów i poszukiwaczy zaginionych półkolonistów; prym wiódł Goofi, który powstał z całej naszej grupy. Szycie maskotek, swobodne zabawy oraz sport radośnie wypełniły nam resztę czasu.