Liczby Świętego Mikołaja…

Katarzyna Nejman-Lis   05.12.2023

W naszej szkole w dniu 05.12.2023r. dla klas 4-8 odbył się konkurs zatytułowany „Liczby świętego Mikołaja”, a zorganizowany przez Panią Joannę Ogińską i Panią Elżbietę Nowak.
Jeśli chodzi o zasady warto podkreślić, że Mikołaj miał być wykonany w dowolnej technice, ale z elementami recyklingu. Pod jego brodą powinno znajdować się działanie matematyczne, a wynik działania w garderobie bohatera.
Trzeba przyznać, że na szkolnym korytarzu pojawiło się baaardzo dużo Mikołajów 🙂

W dniu 19.12.2023 w sali Pani Joanny Ogińskiej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu,
w której to ja, Mark Sesay-Włostek oraz Kacper Kuzepski zdobyliśmy wyróżnienia nagrodzone dyplomem i Magic Cube.

3 miejsce zajęli Bartosz Świątek i Kalina Ostrowska – oni dostali grę i Magic Cube.
2 miejsce zajęła Natalia Kowalska, która również otrzymała grę i Magic Cube.
1 miejsce zajął Franciszek Bojarski, którego nagrodzono grą, książką i Magic Cube.

Pod koniec Pani Dyrektor Agnieszka Jarocka zabrała głos i podziękowała wszystkim za piękne prace, które nagrodziła mini kostkami Rubika. Pani Joanna Ogińska zrobiła nam również pamiątkowe zdjęcie.

Współautor newsa: Filip Domański 🙂