Świetlicowe „Choinkowe Radości” na kiermasz świąteczny

Anna Odziemek   18.12.2023

Kiermasz świąteczny organizowany w Naszej szkole od lat,
zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów i nauczycieli.

W tym roku szkolnym przygotowałyśmy ręcznie szyte ozdoby na choinkę. Szczytny cel, zawsze podnosi wartość i ważność takich wydarzeń. Zebrane środki zostaną przekazane w części na cel charytatywny i na doposażenie Naszej szkoły w sprzęty sportowe.

Uczniowie klas 4-8 przygotowali pyszności z różnych krajów świata, które cieszyły się niesamowitym odbiorem. Brawo dla wszystkich, bo kiermasz świąteczny przebiegał w cudownej, ciepłej atmosferze, uśmiech gościł na każdej twarzy, a buzie dzieciaków były wymalowane różnymi kolorami słodkości i pyszności. Każdy zakupił coś dla siebie i w ten sposób wsparł akcję.

Nasze świetlicowe ozdoby sprzedały się wszystkie, z tego jesteśmy dumne,
mogłyśmy w ten sposób uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu Naszej szkoły.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach dwóm uczennicom klasy 5a, które aktywnie pomagały w zdobieniu i szyciu.

Anna Odziemek