Szko艂a Podstawowa nr 12

im. Mariana Batki w 艁odzi

Popo艂udnie z Krzysztofem Tokarskim 馃榿

Dagmara Urbaniak   11.12.2023

Dzi艣 mieli艣my przyjemno艣膰 go艣ci膰 w naszej plac贸wce psychologa, terapeut臋 i nauczyciela akademickiego Krzysztofa Tokarskiego. Na co dzie艅 pracuj膮cego z dzie膰mi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i ich rodzicami, ale r贸wnie偶 m艂odzie偶膮 i osobami doros艂ymi b臋d膮cymi w depresji i borykaj膮cymi si臋 ka偶dego dnia z lekiem i wykluczeniem spo艂ecznym.

Na szkoleniu rada pedagogiczna mia艂a mo偶liwo艣膰 debaty na temat czyhaj膮cych trudno艣ci dzieci z r贸偶nymi problemami聽 w codzienno艣ci szkolnej, ale r贸wnie偶 pracy z ich rodzicami. Tematyka szkolenia dotyczy艂a tak偶e aspektu diagnostyki w Polsce, tendencjach wzrostowych w obszarze specjalnych potrzeb edukacyjnych. Szkolenie zaowocowa艂o ciep艂膮 dyskusj膮, rozmow膮 o sytuacjach trudnych i szukaniem wsp贸lnych rozwi膮za艅 dobrych dla dziecka, ale r贸wnie偶 dla ca艂ej spo艂eczno艣ci szkolnej i systemu edukacyjnego. Jeste艣my聽 wdzi臋czni Panu Krzysztofowi za mo偶liwo艣膰 wsp贸lnie sp臋dzonego czasu w tak mi艂ej atmosferze.

Pedagog specjalny

Dagmara Urbaniak