Świetlicowa Art- Kropka

Anna Odziemek   30.10.2023

W nowym roku szkolnym ruszyła kolejna edycja świetlicowej Art-kropki.

Podczas zajęć plastyczno-technicznych próbujemy, i to z ogromnym sukcesem, tworzyć kreatywne prace, które nie zawsze są łatwe,
ale za każdym razem są piękne, nasze i stworzone z ogromnym zaangażowaniem i starannością.

Nadeszła do nas jesień, która dała nam inspirację do nowych pomysłów. Pora roku: piękna, zwiastująca grę kolorów, trochę innych niż latem, czasem ponura, trochę deszczowa, ale my, pomimo wszystko, chcieliśmy w niej dojrzeć piękno przenikających się barw.

Nasze Świetliczaki zafascynowane jesienią stworzyły przepiękne drzewa.
Do pracy potrzebne nam były tylko gałązki, arkusze brystolu, farby, gąbeczki, klej, bibuła i plastelina.

Najciekawszym etapem naszej pracy było malowanie drzew farbami  za pomocą gąbek.
Pomalowaliśmy nie tylko drzewa… bo zabawa z farbami zawsze wiąże się z niespodziewanymi efektami!
I na takie, my właśnie zawsze czekamy, bo zabawa z Art- kropką ma właśnie taka być.

Serdecznie zapraszamy do naszej świetlicowej  galerii.

Anna Odziemek