W różanym nastroju…

Małgorzata Rudnicka-Toczek   17.10.2023

W naszej szkole często dzieją się wspaniałe wydarzenia. Ostatnio obchodziliśmy

Tydzień Zdrowia Psychicznego

pod hasłem

Święto Róży

Cała społeczność szkolna brała udział w tym wydarzeniu, ale każda klasa  inaczej. My udekorowaliśmy naszą salę
różnego rodzaju girlandami i przedmiotami z motywem różanym. Przyjemnego klimatu nadawały też świece o zapachu róży. Podsumowaniem naszej pracy było spotkanie przy herbatce i słodkościach, które wspólnie przygotowaliśmy. Niektórzy upiekli ciastka, inni babeczki. Mieliśmy jeden ogromny stół zastawiony słodkościami z motywem róży i popijaliśmy herbatkę o smaku róży. Dyskutowaliśmy także o tym,  jak ważne jest zdrowie psychiczne, tym bardziej dzisiaj, ponieważ bardzo często spotykamy się z dyskryminacją i hejtem. Wiele osób nie potrafi sobie z tym poradzić, a to ma przecież ogromny wpływ na nasze samopoczucie i relacje z innymi. Dlatego wiedza na temat zdrowia psychicznego jest niezbędna do prawidłowego rozwoju, dobrego samopoczucia i realizowania samego siebie. W imieniu całej klasy dziękujemy za starania rodziców oraz naszej wspanialej Pani wychowawczyni.

Autor: Ania Podgórska