Zielona Szkoła Zielonej Klasy 2B

Agata Kucharczyk   19.05.2023

W dniach 18-19 maja wyruszyliśmy na spotkanie z przygodą w Sportowej Osadzie w Burzeninie. Słoneczna pogoda sprzyjała szalonej zabawie na rozległym terenie ośrodka. Plac zabaw był nasz! Drabinki, zjeżdżalnie, domek na drzewie, czołg i zjazdy na tyrolce to był  niekończący się wf! Na boisku z zapałem oddawaliśmy się grze w piłkę nożną oraz zabawom z chustą. Dużym wyzwaniem okazał się wojskowy tor przeszkód. W pocie czoła pokonywaliśmy tunele, drążki, parkany, ślizgawki, równoważnię, linową drabinę oraz opony. Na ściance wspinaczkowej pokazaliśmy zwinność i wytrwałość wiewiórki, a w parku linowym wykazaliśmy hart ducha, odwagę, skupienie i moc supermena. Przed snem urządziliśmy wieczór piżamowo-imieninowy pod hasłem „Nocne duszki czytają do poduszki” i oddaliśmy się lekturze różnych książek. Nie brakło również humorystycznych opowieści i dowcipów. Jak na zieloną szkołę przystało odbyły się też zajęcia, częściowo pod chmurką oraz na leżąco w sali gimnastycznej. Pierwsze koty za płoty! Wspólny wyjazd to jest to!!!