Turniej zawodoznawczy

Aleksandra Wielkopolan   28.02.2023

W Szkole Podstawowej nr 193 zorganizowano i przeprowadzono Międzyszkolny Turnieju Zawodoznawczy „Poznajemy różne zawody”. W przedsięwzięciu współorganizowanym przez Ośrodek Doradztwa Zawodowego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego wzięli udział uczniowie klas szóstych sześciu łódzkich szkół podstawowych Dzielnicy Widzew. Uczestnicy konkurowali rozwiązując zadania z zakresu orientacji zawodowej, identyfikowania świata zawodów. W trakcie rywalizacji mogli wykazać się twórczym myśleniem oraz sprawnością manualną. Dwunastkę dzielnie reprezentowała drużyna w składzie: dwie  Michaliny, Karolina i Kacper. Udział w turnieju dał im możliwość wykazania się wiedzą z, przyznajmy, nie tak bardzo popularnej wśród dwunastolatków, dziedziny i dostarczył dużo pozytywnych emocji.

Ewa Koper