W karnawale czas na bale…

Ewa Jarecka   21.02.2023

„W karnawale, w karnawale urządzamy różne bale
Mnóstwo różnych przebierańców
hasa pośród pląsów, tańców,
uśmiechnięci biją brawa,
bo karnawał to zabawa”

21 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tegoroczna zabawa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowana sala stworzyła inspirujący do uciechy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Żółwie Ninja, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas wspólnych pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek. Pyszne słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.