Każdy ma coś, co może dać innym

Emilia Skrzypiec   21.12.2022

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Już niedługo – 20 i 21 grudnia organizujemy VIII edycję świątecznej akcji charytatywnej.

Celem tegorocznych działań jest zebranie pieniędzy w celu niesienia pomocy osobom w podeszłym wieku.

Podczas kiermaszu każdy, kto ma dobre serducho i cieszy się wspólną zabawą, będzie mógł wspomóc seniorów.

Podczas tegorocznej akcji charytatywnej będziemy rozprowadzać przekąski charakterystyczne dla danych państw chrześcijańskich. Przekąski będą miały symboliczną wartość 5zł, ale … każdy może oczywiście przeznaczyć na ten cel większą kwotę.

W przygotowanie potraw będą zaangażowane klasy IV-VIII, których przedstawiciele wylosowali już dany kraj.

Przydział krajów wygląda następująco:

IVa – Litwa

IVb – Szwecja

Va – Niemcy

Vb – Argentyna

VIa – Meksyk

VIb – Włochy

VIIa – Francja

VIIIa – Irlandia

VIIIb – Grecja

VIIIc – Hiszpania

VIIId – Portugalia

Dodatkowo będzie można zakupić wszystkie prace uczniów, którzy wezmą udział w konkursie Sztuka i dobroczynność i przygotują ozdoby lub kartki świąteczne przy użyciu nici lub włóczki (wartość rzeczy: 5zł, 10zł, …).

Zachęcamy Wszystkich – bez wyjątków – do udziału w tym jakże potrzebnym przedsięwzięciu.

Każdy ma coś, co może dać innym.

Już teraz po prostu DZIĘKUJEMY.

Organizatorzy:

Samorząd uczniowski oraz nauczyciele: Ela Nowak i Emilia Skrzypiec