„Czytam z klasą” – finał

Agata Kucharczyk   25.11.2022

Z przyjemnością ogłaszam zakończenie pierwszego modułu Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Podróże po Polsce”,
w trakcie którego poznaliśmy lekturę pt. „Pilot i ja”. Samodzielnie przeczytana książka zainspirowała nas do kilku interesujących działań. Oprócz uzupełnienia Lekturników i wypowiadania się na temat przygód głównego bohatera, stworzyliśmy „Korytarzową Biblioteczkę” dla wszystkich dzieci. Wykonaliśmy plakaty, reklamowaliśmy książkę oraz graliśmy w gry planszowe naszego autorstwa. Czekamy teraz na podróżowanie po Europie… Wraz z Misiem Paddingtonem udamy się do Londynu, aby poznać najsłynniejsze i najciekawsze miejsca tego fascynującego miasta. Zapraszamy więc rodziców do wspólnego czytania!