Kręcimy film na Konkurs o Funduszach Europejskich

Agata Kucharczyk   23.11.2022

Klasa 2b lubi różne wyzwania i chętnie wykazuje się kreatywnością i poczuciem humoru, zwłaszcza gdy można wyjść poza szkołę i pokazać swoje artystyczne umiejętności. W ramach Konkursu o Funduszach Europejskich udaliśmy się na rewitalizowany Księży Młyn, aby w tej scenerii powiedzieć i pokazać, jak istotne jest finansowe wsparcie odnowy naszego miasta. Nakręciliśmy więc krótkie wideo promujące fundusze, dzięki którym Łódź może rewitalizować historyczne i najciekawsze miejsca. Wyprawę na Księży Młyn poprzedziły zajęcia, na których dowiedzieliśmy się, co to jest rewitalizacja i do czego służą Fundusze Europejskie.

Po niełatwej pracy na planie filmowym i kilkunastu dublach mogliśmy odpocząć w Parku Miliona Świateł… bez świateł.
W jesiennym słońcu też było przyjemnie!