Podsumowanie II edycji konkursu „Sensoryczny przyjaciel”

Anna Odziemek   14.11.2022

Dnia 10 listopada 2022 roku w naszej Świetlicy Szkolnej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Sensoryczny przyjaciel”.

Nasze Świetliczaki nie mogły się doczekać ogłoszenia wyników, a my… tym bardziej. Dostarczone prace były naprawdę interesujące, nasi uczniowie wykazali się ogromną pracowitością. Wyobraźnia i pomysłowość dzieci, wykorzystane materiały, kolory, faktury i wykonanie prac naprawdę nas zaskoczyły.

Uroczyście ogłaszamy wyniki II edycji konkursu świetlicowego „Sensoryczny przyjaciel”,
który został zorganizowany w ramach prowadzonego w Świetlicy Szkolnej  projektu edukacyjnego:

„Sensorycznie się rozwijam, bo skaczę, biegam, badam i dotykam”.

Gorące brawa dla wszystkich naszych laureatów!!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy cudownych pomysłów i umiejętności wykonania!

Prace konkursowe były wystawione w Świetlicy Szkolnej w „Kąciku sensorycznym” dostępnym dla każdego naszego Świetliczaka.

Nauczyciele świetlicy:

Aneta Godson, Wioletta Luniak, Anna Odziemek, Marzena Woźniak