Dzień dyni

Anetta Kasprzak vel Rosiak   29.10.2022

28 października obchodziliśmy w klasie Dzień Dyni. Tego dnia prawdziwy kucharz ugotował nam świetną zupę dyniową, a nasze kochane mamy upiekły ciasto dyniowe, babeczki, zrobiły pastę dyniową. Na stole znalazły się też pestki z dyni. Niektórzy z nas po raz pierwszy próbowali tych pyszności dyniowych.

Tego dnia każdy był ubrany w kolorze dyni czyli na pomarańczowo:) Pięknie wyglądały wszystkie dzieci.

Oczywiście tego dnia nie mogło zabraknąć pracy twórczej. Sami wykonaliśmy dynię z papieru toaletowego i bibuły, oraz sprawdziliśmy się w pięknym kolorowaniu oczywiście dyni.

Ten dzień zapadnie w naszą pamięć na 100 procent, bo tego dnia po raz pierwszy mogliśmy rozwiązywać zadania na monitorze multimedialnym, który pojawił się w naszej klasie. Cóż za radość i chęć do działania.

DZIĘKUJEMY ZA TO CUDO TECHNIKI. TERAZ LEKCJE BĘDĄ PROWADZIŁY SIĘ SAME:)