Ogólnopolski Projekt Edukacyjny (Nie)zwykła matematyka

Emilia Skrzypiec   05.11.2022

Uprzejmie informujemy, iż nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego (Nie)zwykła matematyka. Głównym celem projektu jest kształcenie inicjatywy i pomysłowości w rozwiązywaniu problemów, rozwijanie umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.
Chcielibyśmy, aby nasi Uczniowie dostrzegli znaczenie matematyki w życiu codziennym i zdawali sobie sprawę z tego, że matematyka otacza nasz cały czas w różnych dziedzinach nauki.
Zadania projektowe będą realizowane w klasach 4-8 we współpracy z nauczycielami koordynującymi projekt.
Mamy nadzieję, że poza edukacyjnym walorem projektu, będzie to dla wszystkich również dobra zabawa.

Nauczyciele odpowiedzialni za projekt: Elżbieta Nowak (nauczyciel matematyki), Joanna Ogińska (nauczyciel przyrody/biologii), Emilia Skrzypiec (nauczyciel języka angielskiego).