„Zainteresowania i pasje – nasz sposób na zdrowie psychiczne”…

Joanna Dynaburska   11.10.2022

Dzień 10 października 2022 roku w naszej szkole był Szkolnym Dniem Zdrowia Psychicznego. Podczas godziny wychowawczej prezentowaliśmy nasze zainteresowania i pasje, które są najlepszym sposobem na zdrowie psychiczne. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak nasze koleżanki i nasi koledzy spędzają wolny czas. Wśród omawianych zainteresowań znalazły się: siatkówka, narciarstwo, taniec towarzyski, hip-hop, aktorstwo, muzyka, historia, kolekcjonowanie pocztówek, szkicowanie, wyprawy na grzyby, czytanie książek, planszówki.  Niektóre, takie jak: kryminologia, windsurfing czy dirt jumping, zaskoczyły wszystkich. Jednak prawdziwą furorę zrobiła Misia, która nie tylko opowiedziała o swojej pasji, jaką jest pieczenie ciast, ale także przyniosła własne wypieki: babeczki, jabłecznik i pyszny tort. To się nazywa udana lekcja wychowawcza:)