Zainteresowania i pasje – mój sposób na zdrowie psychiczne, konkurs plastyczny

Beata Stefańska   10.10.2022

Z okazji Szkolnego Dnia Zdrowia Psychicznego odbywają się w szkole różne działania: prezentacje, pokazy, zajęcia, konkurs plastyczny.
Właśnie zakończył się konkurs plastyczny i powstała imponująca wystawa w holu głównym na piętrze. W sumie wpłynęło aż 60 prac z klas 1-8. Tematem konkursowym było ukazanie własnych zainteresowań, hobby, pasji. Rozstrzygnięcie, podsumowanie i wręczenie nagród oraz dyplomów nastąpi niebawem. Dziękujemy tym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękujemy, że zechcieli pokazać swoje zainteresowania, a są one bardzo różne: malowanie, rysowanie, szydełkowanie, szycie, gotowanie, taniec, balet, śpiew, sport (piłka nożna, karate, jazda na rolkach, na rowerze, pływanie), konstrukcje z klocków, słuchanie muzyki, czytanie książek, zgłębianie wiedzy o kosmosie, zwierzętach, samochodach. Są również i takie jak zbieranie paragonów, szycie kostiumów.
Wystawa cieszy się sporym zainteresowaniem. Niech będzie inspiracją do odkrywania nowych form aktywności, twórczości, pasji dla naszych uczniów – gdyż to pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie i wzmacnia zdrowie psychiczne!