Zakończenie projektu czytelniczego i plastycznego w 2a

Ewa Jarecka   23.06.2022

Modułem III zakończyliśmy realizację III edycji ogólnopolskiego projektu czytelniczego CZYTAM Z KLASĄ „Lekturki spod chmurki – Poznajemy zawody”. Był to dla nas wszystkich czas niezwykłej przygody, zabawy i jednocześnie nauki. Poznaliśmy kilka wartościowych i pięknych książek, które już na zawsze pozostaną w naszych sercach i pamięci. Wraz z ich bohaterami przeżywaliśmy niezwykłe przygody i zabawne sytuacje. Nauczyliśmy się współpracy, otwartości, pomysłowości i systematyczności przy realizacji kolejnych zadań.

W czerwcu  zakończyliśmy realizację  Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Kreatywne Prace Plastyczne, którego głównym celem było zaspokajanie naturalnej potrzeby tworzenia sztuki, wyzwalanie ekspresji twórczej, wspieranie harmonijnego rozwoju oraz kreatywności dzieci poprzez działania plastyczne. Projekt wzbudził większe zainteresowanie plastyką i zainicjował prawdziwie twórcze działania oraz pozwolił dostrzec autoterapeutyczną moc aktywności plastycznej.