Tydzień Kota

Agata Kucharczyk   27.04.2022

W dniach 25 – 29 kwietnia naszą szkołę opanowały koty. Koty w wierszach, pracach plastycznych, fotografiach i tańcu.

Szkolny hol zamienił się w artystyczną galerię. Ponad sto kocich maskotek w różnych stylach, formach i wielkościach, collage prezentujące postacie „ludzkich kotów”, fotografie domowych mruczków, konkursowe wiersze o kocich marzeniach oraz prace plastyczne związane z projektem „Łódzki/Ludzki Kot” stały się oryginalną dekoracją otoczenia. W tej scenerii odbyło się głosowanie na najoryginalniejsze maskotki oraz cykliczna licytacja uszytych prac „Zabawka szmaciana – radość murowana”, a w czwartek i piątek czekamy na taneczne przerwy wzbogacone kocimi tańcami i przebierankami.

Na chcących wcielić się w kocią postać czeka „KOCIOBUDKA”, a wszystkich wrażliwych na los zwierząt prosimy o przynoszenie suchej i mokrej karmy.

Nasze działania wspiera

Dofinansowanie z budżetu Miasta Łodzi