Dzień Otwarty w SP 12 – „Mam kota na punkcie kota”

Agata Kucharczyk   05.04.2022

5 kwietnia 2022 roku powitaliśmy w progach naszej szkoły jej przyszłych uczniów oraz ich rodziców. Dzień Otwarty przebiegał pod hasłem „Mam kota na punkcie kota”. Goście zostali powitani piosenką przez koci chórek, a na scenie można było zobaczyć artystyczne popisy naszych uczniów. Wystąpiły TUZINKI, CZARNE STOPY oraz dzieci z klas trzecich. Przewodziła im tajemnicza kotka, która nie tylko z wdziękiem prowadziła spotkanie i zabawy, ale również opowiadała o szkole i czekających w niej na przyszłych uczniów atrakcjach. Po występach przyszedł czas na zwiedzanie najciekawszych dla pierwszaków miejsc. Była to świetlica z magicznym dywanem oraz kocim warsztatem plastycznym i fotobudką, biblioteka, ekopracownia z eksperymentami, sala komputerowa i programowanie ozobotów, Dziupla, sala gimnstyczno-taneczna z zumbą, pracownia językowa, a także chemiczna z fascynującym pokazem doświadczeń. Goście mogli zwiedzić również pracownie przeznaczone dla przyszłych klas pierwszych oraz poznać i porozmawiać z wychowawczyniami.

Zapraszamy do Dwunastki, szkoły z pazurem…