Odznaka Honorowa PCK dla naszej Pedagog, Beaty Stefańskiej

Aleksandra Wielkopolan   11.02.2022

W roku 100-lecia Młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża, podczas uroczystej gali z udziałem władz Miasta Łodzi w Centrum Dydaktyczno- Naukowym Uniwersytetu Medycznego pani Beata Stefańska, nasza szkolna pedagożka i opiekunka Szkolnego Koła PCK, została wyróżniona Odznaką Honorową Polskiego Czerwonego Krzyża III stopnia. W Liście gratulacyjnym podziękowano pani Beacie Stefańskiej za empatię, chęć niesienia pomocy innym i zaangażowanie w działania przyczyniające się do realizacji idei Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Nasza Szkoła otrzymała dyplom z podziękowaniami za współpracę i szczególne zaangażowanie
w działania realizowane przez Łódzki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża.

Po wręczeniu wyróżnień – słodka atrakcja, ogromny tort z dekoracją 100 -lecie działalności Młodzieży PCK.

My również gratulujemy pani Beacie oraz  dziękujemy za wielkie serce
i nieustającą  potrzebę i chęć niesienia pomocy naszym uczniom (i nam wszystkim :)).