Gwiazdkowe marzenia

Beata Stefańska   18.01.2022

Ktoś zadał sobie trud dla innych, poświęcił swój czas i swoje fundusze. To jest naprawdę niezwykle szlachetne i piękne. Z radością przekazujemy wiadomość, że Fundacja „SŁONIE NA BALKONIE” spełnia gwiazdkowe marzenia dzieciom – szczególnie tym, które tego potrzebują najbardziej. I właśnie dlatego niektórzy uczniowie zostali obdarowani miłymi upominkami, dokładnie jakie chcieli i jakie sobie wymarzyli. To jest niesamowity i bardzo miły gest ze strony pracowników Fundacji.
Dziękujemy Fundacji „SŁONIE NA BALKONIE” za działania profilaktyczne, edukacyjne oraz za  wspieranie takim gestem uczniów naszej szkoły, którym potrzebne jest każde wsparcie, dziękujemy za hojność, za współpracę.

Łódzki Oddział PCK  również obdarował naszych uczniów paczkami z łakociami i smakołykami, które bardzo się przydadzą na przekąski do szkoły i na zdrowe śniadania. Dziękujemy PCK za te miłe słodkie niespodzianki.  Do wspaniałomyślnych darczyńców wystosowaliśmy już stosowne podziękowania .

Należy w tym miejscu wyrazić też serdeczne słowa wdzięczności dla  Rodziców Dwunastki – sponsorów paczki świątecznej (chcieli pozostać anonimowi) dla uczennicy naszej szkoły. Dobrze jest wspomnieć przy okazji, że kilkoro uczniów naszej szkoły i ich rodzin zostało objętych świąteczną pomocą z programu „SZLACHETNA PACZKA”.

Wszystkim Darczyńcom bardzo gorąco dziękujemy!!!